Mullins a CTU sa snažia vystopovať Cartera. Andy je prinútený urobiť niečo, čo nechce. Rebeccine vyšetrovacie metódy vedú k tomu, že Donovan spochybňuje jej úsudok. Isaac požiada o pomoc svojich priateľov. (Disney+)

SNCIS

Po akční stránce - velmi dobré. Ericův bratr to pěkně rozjel. Hlášky: Isaac Carter: "Podívej, Eric mi tě svěřil, protože se těm lidem nedá věřit." Nicole Carter: "Tak komu zavoláme?" Isaac Carter: "Zavolám mým lidem. Ať přinesou každou zbraň co máme." / Jadalla: "Jsi velmi statečný. Ochoten zemřít. Ale... jsi ochotný zemřít kousek po kousku?" / Isaac Carter: "Chtějí spustit útoky které zabijí hodně lidí, jako vaše matky, sestry, vaše děti a další. A taky mají mého bráchu, ale už vím kde je, takže tady je plán. Vejdeme tam, sebereme Erica a pak posadíme pár džihádistů na zadky." / Eric Carter: "Jsi psychopat, Jadallo, tak jako tvůj otec. Oba jste malí smutní chlapci, co překrucují víru pro vykonání násilí." - Původní 24 je můj top seriál. Proto Legacy hodnotím někdy i víc než si zaslouží, nicméně zde je plný počet hvězd naprosto zaslouženě. ()

Agent24

Osmá epizoda je hustě nabušená. Ta záchrana Erica mi trochu připoměla jak jel Jack zachránit v první sezoně 24 svoji dceru. Trochu zamrzelo, že nebyl vidět výbuch, ale asi nějaké peníze spolkl návrat Tonyho. Poprvé za celou historii 24 stojí za režií žena. Klobouk dolů rozjela to pěkně. Osmá epizoda 100%!!! :-) ()