Přemek

Mám opravdu rád celovečerní Frekvenci, ale tohle asi fakt nedokoukám. Záměnou syna v budoucnosti za dceru v budoucnosti se to celé zvrhává do mnohem hysteričtějšího tónu, přidávají se zbytečné zápletky a absentuje humor. ()

higuain

Nejsem si jist, jestli CW chtěla přijít se seriálem, který se Frekvencí s Caviezelem a Quaidem pouze inspiruje nebo jestli chtěla regulérní remake, pilot nicméně jednoznačně odpovídá té druhé možnosti. A to tak, že brutálně vykrádajícím způsobem. V podstatě jediné, co je oproti originálu jiné, je pohlaví hlavní postavy a povolání otce. Jinak je to Ctrl+C a Ctrl+V jako vyšitý. K dobru lze tvůrcům přičíst, že je to ve výsledku docela dobře natočeno. Takže divákům, co neznají originál, se to většinou bude líbit. U těch, co ho znají, už záleží jen na tom, jak k jeho seriálovému přepracování přistoupí. Já osobně mám původní Frekvenci velmi rád a seriál tímto filmem INSPIROVANÝ bych uvítal. Pokud se to ale i nadále bude ubírat stylem, že tvůrci jen okopírují motivy z filmu a roztáhnou je na jednotlivé epizody, tak se to ode mě vyššího hodnocení nedočká. ()

Ben Nevis

Začalo to jako klasické Daddy Issues, ale sériový vrah tomu dodal šmrnc. Navíc tu hrají sympatičtí herci. Dokonce i dobře zvládli paradoxy vzniklé měněním minulosti. Hrdinka si pamatuje obě linie. ()