Vír snění je čím dál silnější a hranice mezi světy se stírají. Rose proto musí udělat těžké rozhodnutí. Morfeus se střetne s Korinťanem. (Netflix)

ScarPoul

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Kocky sú hodené. Pešiaci na šachovnici usporiadaní. Vieme čo skončilo, vieme čo začína a máme tu predzvesť ďalších dejových línií. Či už Pieseň o Orfeovi, Obdobie hmiel alebo Tryzna, keďže sa na scéne objavilo dieťa zrodené v sne. Načrtnuté línie ma ako fanúšika potešili. Tvorcovia chcú vyrozprávať všetko tak, ako sa patrí a sluší. A tie drobné náznaky vo mne znova vytvárajú pocit, ktorý som zažíval, keď som prvýkrát čítal komiks. Obrovská spokojnosť. ()

Nach

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Tak konec přišel přesně tak, jak jsem si představoval. Tedy v podstatě kopie komiksu. Proč tedy dávám čtyři a ne pět hvězd? Inu epizoda o "nesmrtelném" nebo o bistru byla kvalitativně někde úplně jinde. A to myslím, jak u komiksu, tak zde v pilotní sérii seriálu. I tak ale uděluji čtyři hvězdy, protože prostě chválu si toto dílo zaslouží. Stejně jako druhou sérii k níž dojde. Děkuji tvůrcové... 80% ()

Remivsremi

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Úplný závěr nabral stejnou atmosféru jako první polovina. Byl zde smích, naděje, ale i žal, slzy a dokonce hrozba nadcházejících věcí. Možná se použilo více dobrého zakončení než bych čekal, ale ve výsledku je to správné rozhodnutí. Potřebuje jiskřičku naděje, jinak by lidstvo propadlo šílenství. ()

Martrix

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Relativně uspokojivé zakončení druhé poloviny první řady. Gaimanovi ovšem nelze upřít, že jeho svět je působivý a Heinbergovi, že ho adaptoval v rámci možností solidně. Trikově velmi náročný vizuál, ladí se snovou atmosférou, obsazení bylo slušné, příběh dával smysl...i ve chvílích, kdy mi zajímavý nepřipadal. Takže asi spokojenost mixnutá s rozladěním, že od šesté epizody začala křivka mého nadšení klesat rychleji, než kurz rublu. Ale pořád to stačí, abych se opatrně těšil na druhou řadu. ()

Vadriano

na konci dobre ukazany portal, brana - zednarske sloupy - pillars of hercules, kdyz nemuzou opustit peklo tak ho rozsiri na zemi, v tomhle ted zijeme. jinak hrozny woke zase jsem musel pretacet, dve epizody velmi dobry ()

Elerrina

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Zúčtování s Korinťanem dost zklamalo a vyřešení hrozby víru vlastně taky. (Jak velkou mocí Rose vládla a zda skutečně mohla Morfea nějak ohrozit, se totiž nakonec nedozvíme). Ale hlavně, že jsou všichni happy a radostně spolu žijí v jedné velké multietnické a multisexuální rodině. ()

warrenur

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Slabsi priemer. Prislo mi to prilis naivne, dokonca az "rodinne", aby sme nahodou nemali "zle snicky". :) Skoda. V zavere  tradicne dvihli latku novym prislubom. 45% Snad to teda posledny diel zachrani. ()