Morfeovi už moc nechybí a polapí jeden ze svých pohřešovaných výtvorů. Rose dělá všechno pro to, aby našla bratra, a bezděky při tom splní sen svojí kamarádce. (Netflix)

ScarPoul

Mytológia za tým potešila veľmi. Hlavne línia s princeznou Barbarou a Martinom Desať kostí, ktoré tvoria gro príbehu 5 knihy. Sandman je konfrontovaný aj s inými vecami a hlavne so svojim vlastným Egom a Rose konečne putuje po snoch a hľadá a dozvedá sa trochu viac o sebe. Výhodou tohto seriálu je naozaj to, že doslova cituje predlohu. A robí to perfektne. Za mňa obrovská spokojnosť. ()

Trevor

Dokurvenie Sandmana liberálnymi neofašistami z Netflixu pokračuje, biely bububu ujo týra černoška zabijaka, člena rasy nadradenej podľa liberálneho odpadu spoločnosti nad všetky ostatné rasy a tak je jediným zaujímavým momentom naozaj súd Morfeusa a jedinou postavou Korinťan...ktovie ako sa cíti biely chlap, ktorého ako dieťa týrali dvaja aromáci v česku pri jeho ceste z návštevy rodiny naspäť do detského domova či mentálne postihnutý chlapec, ktorého sexuálne zneužíval aromácky starší člen nadradenej rasy správnej farby...na toto asi žiaden liberálny dementný troll reagovať radšej nebude.... ()

Nach

Lepší, než předchozí díl, ale stále ještě moc rozvláčné. Oproti první polovině se zde duplo na brzdu a spíše než kupředu plnou rychlostí, jedeme na trojku. Nicméně podobný pocit jsem měl i z této pasáže komiksu, takže tvůrcům filmu to nezazlívám. Celek je nicméně stále nadprůměrný a méně, než čtyři slunce si to nezaslouží. 80% ()

Martrix

V šesté, nejlepší epizodě zazní, že příběh který trvá moc dlouho, nemůže skončit happyendem. Kdyby měl Sandman jen šest epizod, tak by tato řada mohla být považovaná za velmi zdařilý pokus. Jenže příběhy končí až tehdy, když jejich vypravěčům dojde dech, nebo inspirace. Gaiman sice má pořád co vyprávět, ale příběh Rose a jejího ztraceného bratra, mě v kontextu předchozích událostí vůbec nezajímá. Chci Smrt, Constantina, pořádného protivníka... . Spiknutí je daleko v pozadí, takže i kdyby se v následujících dvou epizodách něco začalo dít, nejspíš mi to zkažený dojem nespraví. Přesto nebylo špatně všechno...minimálně dva momenty byly působivé. ()

Remivsremi

Kromě scény s Gault a ukázkou toho, jak se Sandman chová vůči svým poddaným, toho epizoda moc nenabídla. Nebo spíše to co zobrazila se neslo v unylém, uspávacím tempu bez větších záchytných bodů. Zápal první poloviny uhasl a teď jen skomírá. ()

Martinius

ach jaj, velky to pruser. dvaja bieli heterosexualni sadisti (teda len ten muzskeho pohlavia, kedze zena je preventivne obet) drzia v pivnici maleho cernoska. ked sa to dozvie BLM, viete si predstavit ten skandal? zasa budu horiet mesta, budu plienene obchody, rozbijane a podpalovane auta, mlateni okoloiduci (jedno akej pleti), strhavane sochy a futbalisti pojdu opat povinne klacat! serial, neserial... ()

warrenur

Sandman teda neni moc prijemny "panicek". Par 100rokov sa neukaze, "zamestnanci" odidu a on to potom citi ako osobnu urazku. To mi pripomina jedneho politika z Trnavy. :) Slabsi priemer. Okrem par narusenych snov a oblbovania Korintian-om sa toho moc neudialo. 40% ()

mirakom

Putování napříč sny jednotlivých vedlejších postav začíná být zajímavé, hlavně teda sny Lyty a Barbie. Linka s Roseiným bráchou a jeho psycho adoptivním otcem taky good. || 6/10 || Netflix | 2Dtit | 4K (Ultra HD) | DolbyVision&Atmos ()

Tom10000

8.díl. Rose se snaží co nejrychleji dostat ke svému bratrovi, poté, co se dozví ve Snění, kde se nachází. Morfeus musí potrestat noční můru, která usilovala o konání dobra. Korinťan je mezitím pozván svými uctívači na "Obilnou konferenci" jako čestný host. Strýc a teta ztraceného kluka jsou zaskočeni nejen kečekanou návštěvou souciální pracovnice, ale i Korinťanovou. Ten využije nevinného Rosiina bratra jako záminku pro získání přístupu k Snovému víru. Dívčina nová spolubydlící se setkává ver snech se svým zesnulým manželem. Ten jí nabízí až nepředstavitelně reálná přání. Jedno z nich se dokonce vyplní - v Bdělém světě se probudí jako těhotná. 65 procent, o něco lepší díl než minulý. ()