Lucienne přichází za Morfeem se znepokojivými zprávami. Rose Walkerová se vydává hledat svoji rodinu. Korinťanovi obdivovatelé chtějí vzbudit jeho zájem, a tak intrikují. (Netflix)

liskam odpad!

Docela by mě zajímalo, jestli scénáristi Netduhoflixu umí napsat postavy klasického heterosexuálního páru. Zatím to vypadá, že ne... Si říkám jestli už nejde o diskriminaci 96% populace. Tfuj. ()

ScarPoul

Vôbec nie také zlé, ako tu píšu. Tá komiksová doslovnosť sa mi v tomto prípade páči a nemám v zásade čo by som vytkol. Možno pomalšie tempo, ale vzhľadom na to, že to bola expozícia pre veci, ktoré ešte prídu, je to viac ako uspokojivé. Vanesa Samunyai ako Rose je výborná. Tá mala hrať Smrť. ()

Trevor

Na pretlak buzerantov sme si už zvykli ale uvidíme komentár sebavedomej Netflixáckej fanynky-liberálnej tupej kravy ako obháji prečo je Rose Walkerová v seriály niggaz kýmv predlohe komiksu beloška? Že sériovýmvrahom ani zlodejom v uličke nie ježiaden niggaz ale biely muži ani netreba pripomínať, to liberálny neofašisti berú ako samozrejmosť. Popieranie reality a kriminality ní grčiat nezmení to že táto rasa bude v kriminalite pokračovať aj naďalej... ()

Nach

Jedna z pasáží, která mi i v knize přišla sálodlouhá, až příliš rozmělněná. Navíc zde pro neznalce komiksu i málo přehledná. Samotný Sandman je zde ve vedlejší roli a v té hlavní tu máme zcela novou postavu Rose. I já byl při čtení tehdy překvapen a dle hodnocení usuzuji, že to jsou i diváci tohoto seriálu. Narozdíl od nich alespoň vím, co čekat a jak se vše vyvrbí. Přesto ale i pro mě je tato epizoda slabší, než ty předchozí. Hlavně z důvodu, že nestojí na hlavní postavě Morfea. 75% ()

Remivsremi

Zbrklé, roztříštěné, nesourodé, uspěchané a povrchní. Jakoby jste namixovali tři epizody do jedné a ani ji pořádně nepředstavili. Nechápu, co se stalo. Jakoby tvůrci vynechali jednu epizodu a nebo něco ohromně pokazili a blbě sestříhali. ()

warrenur

Pobavila ma pritomnost Stephen-a Fry-a. Pamatam si kvanta britskych schows, ktore viedol. -Why whould I lie to you, QI a ine. Okrem tejto nostalgie som sa nemal moc coho chytit. V hlavnej linii sa prakticky nic neudeje..az teda na Corinthian-a so seriovymi vrahmi a pikle "vecnych" dvojiciek. Neviem, co bolo v komixe, ale tento diel sa uplne vymyka doterajsim epizodam a suhlasim s par komentarmi nizsie, ze Netflixovska "uderka" zrejme "vplyvala". Rozhorcilo to celkom znacny podiel fanusikov komixu. Ako celok slabota. ()

mirakom

Ne, tak tady jsem poprvé v životě musel přeskočit část epizody. Kdo se jako má k*rva dívat na zpívající, s prominutím, totální buznu. Tahle epizoda je homokládama přeplněná, je to už fakt přehnaný a kazí to dojem z celé epizody, jakkoliv povedené. V takové Hře o Trůny to udělali uplně v pohodě, jeden homo pár na 20 hetero a aspoň jsou ty postavy něčím zajímavý a sympatický. Tady je to přesně naopak, bez sympatie, totální homo a ještě k tomu snad v každém díle. Fakt čím dál větší bullshit ten Netflix, svět se v prdel obrací. Souhlas s Trevor a Martinius. :D || 2/10 || Netflix | 2Dtit | 4K (Ultra HD) | DolbyVision&Atmos ()

Kimkong

Musím se přiznat, jakmile se Rose vrátila do USA, tak jsem se v ději ztratil. Co to za barák s hoho majitelem a proč tam jsou. Také mě vadí,  že nevím co je ten výr zač. Jen p něm všichni mluví. Ale nic konkrétního. ()

swenyx

Tak po posledních epizodách přichází zlom. Tohle se mi tedy moc nelíbilo, nové postavy, žádná z nich se mi ( zatím) nelíbí, bylo to i dost random a abychom nezapomněli, že to je od Netflixu, tak tu máme homosexuály, supr. ()