Tip, kde by mohl najít svoji přilbu, Morfea přiměje vyžádat si audienci u Lucifera. Rozhozenému Johnovi se dostane pomoci od milosrdné samaritánky. (Netflix)

mirakom

Pěkný, to už je skoro na 5 hvězd. Vizuál Pekla velice povedený, jen škoda, že neudělali i nějaký bližší detailnější záběr zepředu na ten dav démonů. || 8/10 || Netflix | 2Dtit | 4K (Ultra HD) | DolbyVision&Atmos ()

Mr.Jokker

Ehm. Spíše zklamání. Peklo Boring Lucifer ženská. Nejlepší pasáže opět David ať už to jeho psycho talk v autě apod... Sadly to trošičku upadá a jak jsem se na tenhle díl těšil tak mě upřímně dost nudil. Hádám že další díl bude moje nejoblíbenější pasáž z sandmana 1 tak uvidíme jak to netflix dosere ()

Mukade

"Does that mean it (Hell) doesn't exist if u don't believe in it?" Sure!! x'DD ........................ Peklo bolo pekné. Miestami quite epic. ............................ "What does she do? - She watches cable news. All day. That's what she does" Yeah, to je mi povedomé, lol. .................................. Tento diel by sa mal sledovať potme alebo v prítmí... ................................ Súboj ktoviečo nebol, tak za 2-3** (Aj keď čo mali urobiť, Marvel like súboj? Jasné že nie.) ()

Fearghast

Nevím, jestli je to znechucením z dialogů z jiných seriálů a filmů, které používají strukturu: A) co se stalo? B) kdysi dávno byl ... 30 vteřin okecávání a odpověď nikde; nebo však víš a zamračení (konec dialogu) ... ale zde, dialog na sebe navazuje, má strukturu, neodkazuje na referenci z Kapitána Ameriky - I can do this all day a podobné ptákoviny. Neznám předlohu, ale díky tomuto seriálu si vzdělání možná doplním, protože najít příběh, který v dnešní době dokáže stát sám na vlastních nohou je vcelku rarita. ()

Tom10000

4.díl. Morfeus se snaží v Pekle vybojovat zpátky svoji masku, bez níž mu stále chybí většina jeho moci. Aby se dostal až k majiteli jeho artefaktu, musí se střetnout s pánem, přesněji paní temné říše: Luciferem. Za tímto jménem se skrývá vysoká zlomyslná žena (Briena v seriálu Hra o Trůny - pozn. autora článku), usilující o nadvládu nad vším, čeho se může zmocnit. V Sandmanovi vidí pouze ubohého "bývalého" vládce Říše snů. A proto, když onen muž požádá o souboj s netvorem, jenž má jeho masku ve vlastnictví, význu neodmítne. Je však na hlavu poražena v psychologické hře, a to nadějí/snem, hlavním nástrojem jeho vládce. Morfeus může vděčit za přežití svému havranovi Mattiasovi, bez něj by pravděpodobně bídně zahynul. Nyní připadá čas na najití rubínu. Ten má u sebe John, respektive bude mít. Setkal se s mladou paní, nabídnuvší mu svezení (...). 60 procent, jen John zachránil jinak bídné pokračování seriálu. ()