Morfeus vyrazí hledat písek, rubín a přilbu, které mu propůjčují velkou moc. Zastaví se proto u dvou nechvalně známých bratrů, kteří spolu nemají zrovna dobrý vztah. (Netflix)

ScarPoul

Viac vecí nad ktorými som musel prižmúriť oči. John Dee je normálny týpek, vôbec nie niekto koho snový kameň pohltil. A Lucienne mi začína trochu liezť na nervy. Táto kvázi starostlivá postava je spravená bohužiaľ bez nápadu. Na druhú stranu oceňujem predstavenie Kaina a Ábela, výborné zobrazenie pravidiel v krajine snov a predstavenie sudičiek, ktoré bolo vizuálne niekde inde. V zásade spokojnosť. ()

Nach

Malé odchylky od komiksu zde naprosto chápu. A kupodivu mi celek přijde i více srozumitelný. Atmosféra je skvělá. Množství počítačových efektů jsem očekával, ač nejsem jejich skalní fanoušek. Postava Sandmana je velice trefně obsazená a postavy okolo něj dostávají stejné, ne-li větší množství prostoru, což mi přijde fajn. Celek mi přijde srozumitelný nejen pro čtenáře komiksu, ale i pro ty, kteří s ním nepřišli do kontaktu. 90% ()

warrenur

Vnimal som trochu "nepomer" v tom, kolko priestoru dostala mala epizodka s "drakom" a dvoma bratmi a co sa realne dial so sudickami, ci ine linie. Tato epizoda vsak mala rozhodne o cosi lepsiu "filmarcinu" ako predosla. Zaujima ma, ci to bude lepsie v "realnom" svete. Potencial tam je...este viac ma zaujima "peklo". 45% Kedze je epizod do konca viacero, zrejme to nebude o najdeni jednej veci kazdu cast. :) ()

Hellierer

Lehké změny oproti předloze, leč udělané s citem, aby se v příběhu orientoval i nečtenář. Čtenář si ale mezitím může rochnit v tom, jak je vše ostatní předloze věrné. Od designu až po různé jednotlivosti. Slast se již dostavila. Velká radost. ()

Silhouette

Nemůžu vystát netflixovský styl: uniformní levný look, neustálý disneyovský hudební doprovod, rádoby důvtipné hlášky, herecké přehrávání atd. Razantní rozdíl oproti HBO seriálům, které vypadají jako seriózní celovečerní filmy se vším všudy, dokonce i když se jedná o fantasy. Vystajlovaná gotická senzace (jak o tomto seriálu někteří píšou) se nekoná, Sandman je prostě další v nekonečné řadě rodinných televizních pohádek. ()

Solverino

Tak za mě je to naprostá tragédie... s horrorem to nemá naprosto nic společného, je to takové dětské fantasy, kde neteče krev a všichni se tak nějak nudí. A ten zlatej dráček, no to byl vrchol nevkusu! Asi končím,na tohle se dívat nebudu, to i můžu pustit Krtečka! A ta nesympatická černoška se špičatýma ušima, co tam furt oxiduje, děkuji nechci! ()

swenyx

Příběh dvou bratrů byl super, vrah a oběť. Sudičky Dreamovi řekli kde má hledat svoje O.o.p. (Objects of power, v tomhle mi to připomíná hru control) kdy první z nich je v Londýně. Ta atmoška se mi fakt líbí. Jsem zvědavej na schopnosti Dreama, až bude mít O.o.p. ()

Mr.Jokker

Ale jo tempo to má pořád fajn. Kain a Abel nemohli chybět. Divím se že to tentokrát není Kaina a abelina a nejsou to první lesby jak praví bible teplá. Nic proti gayům a lesbickam jen jsem trošičku puritan když se pracuje s textem mám rád když se toho tvůrci držeji. Nicméně se Sandy v téhle epizodě pořádně ukáže cesta sny se mi moc líbila i vyobrazení hlavního zaporaka zatím fajn. Líbí se mi jak Sna troli sice nenahani jeho oči se zuby takovou hrůzu jako v komikse i tak je to dobre zahrany charakter. Místy pokulhává pořád to není na 5* ale dobrý jako ()

Mukade

Začiatok - popisovanie rozplívajúcej sa "snovej ríše" mi pripomenul podobný problém v Nekonečnom príbehu... (: ........................... Ďaleko zaujímavejšie ako 1. diel, čo je udivujúce pretože nezvykne sa "investovať" (čas, peniaze, inšpirácia atď) aby prvý diel bol super a "namotávací"? ¯\_(ツ)_/¯ Začína to byť pekne "magical". ()