Sněním otřásají podivné poruchy. Rose na cestě doprovází nový přítel a Korinťan si na strašidelnou konferenci přivede hosta. (Netflix)

Nach

Kvalitativně totožné s předchozí epizodou. Pro mě jako znalce komiksu je to nyní dosti natahované, neb druhou epizodu sleduji jednu kapitolu druhého komiksu, který má cca dvacet stran. Nicméně kvalita zobrazovaného skutečně odráží atmosféru i děj, který jsem z ilustrací vyčetl. Těším se na vyvrcholení. Snad alespoň to mě motivuje navrátit pět hvězd. 80% ()

Trevor

A opäť sa ukázala hlúposť, v ktorej Netflix úplne zbytočne šľapne na liberálny plyn v epizóde jednej a v druhej sa to snaží vykompenzovať a tá epizóda je pre ich nohsledov traumou, čím naštvú aj svojich. Cereal serial míting s milou prešmyčkou, pochopiteľne silnými sebavedomými ní gr chatmi má najlepšiu linku práve s chlapíkom, ktorý mladému bubáčikovi povie že uňho v izbe bude v bezpečí. Pravdou je že seriál pôvodne nemal byť komédiou ale tu sa človek musel zasmiať a tento detail vytiahol aj u mňa túto epizódu na solídne 4*, aj keď hororový nádych sa vytráca už úplne. ()

Tom10000

9.díl. Morfeus se střetává s nejhorší katastrofou za celý jeho dlouhý život: Snění se otřásá v samotných základech. Za všechno může Snový vír, on sám ale neví, komu má přičítat vinu. Bez lucien se zdá naprosto ztracený. Dá mu ještě ponížená knihovnice šanci? Korinťan pomalu dosahuje svých plánů. Doveze Rosiina bratra na Obilnou konferenci a zde se střetává se svými "kolegy". Je jich několik desítek, snad i stovek, a každého z nich spojuje jediný cíl: Co nejvíce si užít vraždění a zabijení. Dívka dorazí též, na "výzvu" Korinťana, a už se nemůže dočkat shledání se svým mladším sourozencem. Vše však "zhatí" lstivost a podlost Noční můry, spojivší se s hosty hotelu Royal Empire. Ze staršího podivína se vyklube velký pomocník Morfea, Zelený háj, jenž "přednedávnem", během Sandmanovi nepřítomnosti, odešel do smrtelného světa. Právě on předá svému Pánovi informace o nebezpečí, v němž se Rose nachází. A že v něm je, o tom nikdo nepochybuje. 75 - 80 procent, kvalita pomalu roste. ()

ScarPoul

Konferencia sériových vrahov, Stephen Fry ako Zelený ráj a Korinťan naplno ukazujúci svoj šarm a charizmu. Domov bábok vrcholí a doslovné citácie z komiksu tešia viac než čokoľvek predtým. Ak existuje v súčasnosti adaptácia, ktorá vzdáva poctu svojej predlohe, tak je to Sandman. ()