Morfeus vyrazí hledat písek, rubín a přilbu, které mu propůjčují velkou moc. Zastaví se proto u dvou nechvalně známých bratrů, kteří spolu nemají zrovna dobrý vztah. (Netflix)

Nach

Malé odchylky od komiksu zde naprosto chápu. A kupodivu mi celek přijde i více srozumitelný. Atmosféra je skvělá. Množství počítačových efektů jsem očekával, ač nejsem jejich skalní fanoušek. Postava Sandmana je velice trefně obsazená a postavy okolo něj dostávají stejné, ne-li větší množství prostoru, což mi přijde fajn. Celek mi přijde srozumitelný nejen pro čtenáře komiksu, ale i pro ty, kteří s ním nepřišli do kontaktu. 90% ()

Silhouette

Nemůžu vystát netflixovský styl: uniformní levný look, neustálý disneyovský hudební doprovod, rádoby důvtipné hlášky, herecké přehrávání atd. Razantní rozdíl oproti HBO seriálům, které vypadají jako seriózní celovečerní filmy se vším všudy, dokonce i když se jedná o fantasy. Vystajlovaná gotická senzace (jak o tomto seriálu někteří píšou) se nekoná, Sandman je prostě další v nekonečné řadě rodinných televizních pohádek. ()

Mukade

Začiatok - popisovanie rozplívajúcej sa "snovej ríše" mi pripomenul podobný problém v Nekonečnom príbehu... (: ........................... Ďaleko zaujímavejšie ako 1. diel, čo je udivujúce pretože nezvykne sa "investovať" (čas, peniaze, inšpirácia atď) aby prvý diel bol super a "namotávací"? ¯\_(ツ)_/¯ Začína to byť pekne "magical". ()

Solverino

Tak za mě je to naprostá tragédie... s horrorem to nemá naprosto nic společného, je to takové dětské fantasy, kde neteče krev a všichni se tak nějak nudí. A ten zlatej dráček, no to byl vrchol nevkusu! Asi končím,na tohle se dívat nebudu, to i můžu pustit Krtečka! A ta nesympatická černoška se špičatýma ušima, co tam furt oxiduje, děkuji nechci! ()

warrenur

Vnimal som trochu "nepomer" v tom, kolko priestoru dostala mala epizodka s "drakom" a dvoma bratmi a co sa realne dial so sudickami, ci ine linie. Tato epizoda vsak mala rozhodne o cosi lepsiu "filmarcinu" ako predosla. Zaujima ma, ci to bude lepsie v "realnom" svete. Potencial tam je...este viac ma zaujima "peklo". 45% Kedze je epizod do konca viacero, zrejme to nebude o najdeni jednej veci kazdu cast. :) ()