Ozzy je priateľský pes bígl, ktorý žije idylickým životom v rodine Martinsovcov. Jeho majitelia sa ale musia presunúť za pracovnými povinnosťami do Japonska. Má to jeden háčik: pes s nimi nesmie cestovať... Martinsovci sa teda rozhodnú, že Ozzyho dajú do luxusného hotela pre psíkov. Hotel nesmie honosné meno Modrá zátoka. Po odchode rodiny však Ozzy zistí, že toto „perfektné" miesto je len zásterkou jeho majiteľa. Práve ten vozí psov do skutočnej Modrej zátoky, čo je vlastne väzenie pre psov, ktoré zároveň aj psi riadia. Ozzy sa rozhodne naplánovať útek a v štichu nenechá ani svojich nových psích priateľov Chestera, Fronkeho a Doca. Z väzenia sa musí utiecť nenápadne, ale hlavne rýchlo a chlpato! (Magic Box)

Megahead

Miestami som mal pocit, akoby film (časť deja vo väzení) bol inšpirovaný hraným filmom "Vykúpenie z väznice Shawshank". Príbeh postrádal hlbší zmysel a pointu - hlavne odoslanie psov z luxusného a drahého psieho hotela do väzenia s ich následným využitím na podradné pracovné účely a vysvetlením pôvodným majiteľom o ich skonaní. Ak by sa to stávalo pravidelne, takýto hotel by dlho nefungoval... Uznávam, že rozprávky tu nie sú na to, aby boli postavené na reálnych/logických základoch, ale takéto spracovanie sa mi zdalo dosť divné. Taktiež príbeh bol miestami dosť nudný. Zaujímavý bol ako tak začiatok... Rozprávka na jedno pozretie, nie viac. ()

Koda

Od španělských animáků jsem moc neočekával nějakou tikající bombu, jenže tahle bomba mě doslova překvapila. Film Ozzy je takový... jak bych to řekl.... underrated animák, o kterém se moc nemluví a přitom má doslova potenciál se vyšplhat nahoru. No vlastně z pohledu to vypadá na nějaký roztomilý film, kde se holčička mazlí s pejskem a my u toho žereme nohy, jak je to všechno UwU a jak bychom ho chtěli taky. VŮBEC!!! Tady jde o něco úplně jiného, nýbrž to, že se Ozzy dostane místo pohodlíčka do psího vězení. A teď ouvej jak se z něho dostat a jak snášet rozkazy velitelů. Nejvíc mě tam stíral ten přiteplenej čivavák, který dával Ozzymu nafrak a nechal mě udusit napětím, když si s ním dal takovou "závodní dohodu". ()

LencaN

Hodně dětské, ale což. Myslím, že malým divákům bude jedno, že to nemá brilantní scénář a prvotřídní grafiku. Hlavně, že je to barevné, hýbe se to a běhají tam roztomilí pejsci. Možná jsem už jízlivá, ale tento animáček opravdu nepřinesl nic světoborného. Jen se jeden pejsek ocitl v jakémsi psím pracovním táboře/vězení a snaží se odsud dostat zpět ke svým lidem. Toť vše. Příběh jsem dokázala shrnout do jedné věty. Masakr. ()

pornogrind

Do kina chodím málokdy a když už tak většinou na horory. Tentokrát jsem ale vyrazil s dcerou na animák. Včera jsem viděl animák Tajný život mazlíčku takže se neubráním srovnání. Neříkám, že byl Ozzy špatnej, ale tak nějak to nemělo šťávu. Tajný život mazlíčků byl ve všem o krok napřed. Ať už se to týče animace, vtipnejch scén či samotnýho příběhu. A jestliže jsem "mazlíčkům" dal 3 hvězdy, tady musím jít o něco níž. Takže závěrem. Koukat se na to dalo, ale je tady spousta lepších, vtipnějších a celkově povedenějších animáků. ()

Lacike

Psí animák orientovaný čisto na detského diváka. Dúfal som, že keď sa hlavný hrdina dostane do psieho lágra, tak si to bude aspoň trochu robiť srandu z väzenských filmov, ale nič z toho. To by asi deti príliš rozrušilo, takže ničoho iného ako rôznych divných grimás alebo zakopávania o niečo sa nedočkáme. 4/10. ()