Hurricane Bianca

Marze

Muž s orientaci gay učí na malé škole v prudérním Texasu a kvůli své sexuální orientaci ztratí práci. Převlékne se za ženskou a vrátí se do práce do té samé školy to ukázat svým utlačovatelům. Je to hrozné co se týče vývoje postav, nesmyslné zápletky a mnoho karikatur a klišé. Je to nízkorozpočtové a myslím že se peníze sehnaly crowd fundingem na internetu. Zajímavé jsou jenom kostýmy. ()

hansel97

Tohle fakt není pro každého, i pokud máte rádi RuPaul's Drag Race a fandili jste Biance. Jako stand up komička to má zvládnuté na jedna, ale postavit na tomto charakteru celý film je odvážné a vlastně tak jediné, co tahle komedie může nabídnout. Je to takový speciál pro fanoušky se slabým scénářem a vším, ale vyloženě to neuráží. ()

Radim

Jen pro někoho. Šílené herecké výkony, stupidní scénář, amatérská filmařina. Ve své nedokonalosti ale zábavné. ()

jiri.twist

Námět mi trošku připomínal Troškův Kameňák a potom se to už rozvinulo dál. Moc fajn komedie i poučení, výborný výkon "Biancy" a člověk tam i poznal pár lidiček, které zná ze sérií RuPaul´s. Proto to pro mě bylo více niternější. Opravdu bezva práce pro ty, kteří dokáží ocenit tento druh zábavy ... 7877 ()

spaceboyCZ

Pro fanousky Drag Queens a Drag Race naprosta povinnost. Bianca je proste jedinecna, neuveritelne sva a proste skvela. To, ze zapletka celeho filmu je obycejne Ccko televizni produkce v '95 je vec druha, tohle je ale o Biance a jejim charizmatu.. ()