Pořád spolu

(festivalový názov)
  • Kanada We're Still Together
Ukážka z filmu

Chris už nemůže dál. Spolužáci ho šikanují, holky na něj kašlou, s matkou si nerozumí. Když ho napadne tlupa cizích kluků a nečekaně najde zastání u neznámého mladého muže, rád se s ním vydá na cestu. Po úplně nových zážitcích Chris zjistí, že Bobby ho možná potřebuje víc, než se zdálo. (MFF Karlovy Vary)

Ukážka z filmu

Streeper

KVIFF 2016 - Nebylo to nic dokonalého ani skvělého, ale neusnula jsem při tom, takže mě to nějakým způsobem zaujalo, možná to bylo příběhem, hlavní postavou nebo vším ostatním, sama nevím, ale koukala jsem se od začátku do konce. ()

Fajla

Hvězdné to nebylo, ale nenudil jsem se. Rozumná stopáž rychle utekla a ve festivalovém měřítku je to jeden z těch mírně lepších filmů. Aspoň diváka netrýzní žádnými experimenty a jde rovnou k věci. 60% ()

ibeh

Docela zvláštní film, kde se dvě hlavní mužské postavy ocitají ve velké krizi a vyrovnávají se s nimi různými způsoby. Absolutně rozdílné povahy, které se během svých nočních eskapád neuvěřitelně sblíží. Spojuje je snaha o narovnání rodinných vztahů. Chris neprůbojný, Bobby až manipulativní a dokázal člověku pěkně lézt na nervy. Působil trochu děsivě, jako smutný klaun. Pěkné záběry nočního města. Film plný emocí, který rozhodně stojí za vidění. ()