Anderton

Pokiaľ očakávate nejaký posun hlavnej dejovej línie vpred, tak môžete byť riadne sklamaní. Pokiaľ sa stále chcete čím ďalej tým viac noriť do temnejších kútov duší hrdinov, tak práve Cherry je epizóda pre vás ako stvorená. Značnú časť strávime v spoločnosti oboch sestier, ich cesty na teenagerský večierok a akési ich zvláštne súrodenecké zbližovanie. Camille ukecať na nejakú pubertálnu hovadinu totiž nie je vôbec ťažké a obe baby si toho aspoň pod vplyvom povedia viac a sú k sebe úprimnejšie. A tým pádom sa o ich pocitoch dozvieme viac aj my. Chudáka mažela mi je stále viac a viac ľúto, ale tak vybral si sám, v akej rodine chce stráviť zvyšok života. ()

Necrotongue

Zajímavé, tři epizody byly nudné a nekonečně se táhly, další tři mě ale docela zaujaly, přestože příběh stále nikam nespěchá. Rozdíl jsem našel v tom, že dílům 1- 3 prostě chyběl děj, od čtvrté části se přece jen začaly věci hýbat (pomalu, ale přece) a já jsem se nečekaně přistihl u toho, že se bavím. ()

castor

Dýchánek s bývalými roztleskávačkami, zpovídání dalších možných svědků, nález kola jedné z obětí. Ale jinak se v tomhle městě, kde se drby šíří dřív, než se vůbec vymyslí, nic moc nestane. Opět. Prostě jen další narážky panovačné matky, další možné indicie. Naše hrdinka, kterou tíží ponurá minulost, dál chlastá, dál se v její hlavě promíchávají časové linky. Jenže divák nadále vyčkává a nedostává se mu uspokojivé kvality. ()