Amy přispěchá na pomoc Frankovi, který bezbranný leží v nemocnici. Pilgrima zdrtí nečekané zjištění a Karen Page požádá o laskavost. (Netflix)

BaronMartin

Pomalu se blížíme do finále (i když to dle tempa či témat epizody tak vůbec nepůsobí :D) a naštěstí se kvalita po minulém díle trošku vyrovnává. Frank, který je připoutaný k posteli a zpytuje svědomí nad tím, co provedl, je fajn, tento díl je takový krásný psychologický náhled do Frankovy osoby, což je vždycky dobré. Návrat Karen potěšil (a s vědomím toho, že toto je její poslední výskyt v celém Marvelu, je ještě lepší), dynamika mezi Frankem, Madani, Amy a právě Karen je super a asi za nejlepší část epizody považuji ten malý small talk mezi Karen a Frankem o Mattovi, který mi akorát vnuknul myšlenku, o kolik víc cool by tahle epizoda byla, kdyby v ní místo Karen účinkoval právě Matt. Na závěr chci ještě zmínit, jak mi přijde vtipné, že Pilgrim se zde po 11 dílech sám sebe ptá, co mu Castle vlastně udělal a proč po něm jde, což je zajímavé vzhledem k tomu, že se za celý seriál potkali asi na 5 vteřin :D A ještě chci říct, že celý running joke s botama byl fakt divný... :D Hodnocení: 70% ()

kenkaku

Zvažoval jsem odpad, protože tohle je solidně odpadní epizoda. Z celého dílu je tak 5 minut (keců samozřejmě, protože v této epizodě se nic jiného nedočkáte), které mají pro děj nějakou váhu. Zbytek je vata. Paradoxně jediná kdo může za tu hvězdičku je náctiletá pipka, kterou jsem ze začátku nemohl ani vystát. ()

darthvader77

Prostě psychologie jako prase o tom žádná. Frank Castle musí zvrátit svoji Infinity War potom, co ho psychicky i fyzicky zlomil Billy Russo. Avšak naštěstí pro něj má pořád ohromné množství lidi, kterým na něm záleží. Amy a její infiltrační mise pobavila stejně jako její hláška jste spolu roztomilí. Dina přešla plně do Frankova tábora v téhle epizodě. Bernthal stále ukazuje, že to je pan herec. No a přítomnost Karen a zmínění Daredevila to hezky česky americky propojuje se zbytkem universa. Kněz už na pokraji s nervama a jsem zvědavý jak to dál ovlivní jeho jednání. Prostě tohle je naprostá lahůdka vzhůra na finále. ()

• Písnička, která hraje na začátku epizody, je „So Far From Your Weapon“ od The Dead Weather. (Duoscop)