Madani a Krista řeší, koho zachránit, a Frank se připravuje na výpad do Russova teritoria. Po brutálním setkání se Pilgrim vrátí zpátky ke starým zlozvykům. (Netflix)

kenkaku

Už je toho moc a moje tolerance šla na nulu. I když se konečně něco děje na všech frontách, příšerně irituje jak se za každou cenu do akce snaží nacpat něco jiného... Buď sex nebo psychologii. Ten šroub trpělivosti prostě už je přes závit a lepší to nebude. Ne když zbývají 3 epizody. Ať se stalo cokoliv, stejně se zase bude polovinu té další žvanit a NIC se nepohne. S tímhle seriálem je prostě u mě konec. ()

darthvader77

Absolutně luxusní epizoda, kdy hrdina je zlomen psychicky a fyzicky. Líbilo se mi nechronologické rozložení epizody v tom mi to připomíná epizodu z věžáku z první série. Krista je pěkná psychopatická mrcha, která se rozhodla naplno zahrát Bonie ke Clydeovi Billyho Russoa, který předpověděl všechny Frankovi kroky a rozhodl se udělat něco perfektně nechutného. Přestřelka a krev dobrá, takže to za mne osobně bylo vynikající jak Frank Castle se vzedmul proti těm maskovanejm zmetkům. A připrativ na něj past s děvkami a policajty to bylo dokonalé. Každopádně se trochu bojím, že příští epizoda bude muset být přebulshitovaná ale uvidíme. Jinak se mi líbí jak celá epizoda byla o tom, jak nakonec všichni máme temnou stránku o čemž svědčí i ta dějová linie s knězem. Všichni jsme tvůrci vlastního pekla. ()

Toshio

Tento díl je absolutní masterpiece. Nejlepší díl ze všech seriálů co jsem viděl. Při závereční cover verzi Fortunate Son od Cat Power (v originále Creedence Clearwater Revival) jsem se normálně klepal. Myslel jsem, že největší svině v dějinách kinematografie je sestra Ratchedová ze Přeletu nad kukaččím hnídem, ale ne. Je to psychoterapeutka Krista Dumontová z Punishera. ()

BaronMartin

No nevím. Za mě asi nejdivnější epizoda druhé řady zatím. A z větší části je bohužel negativní. Začal bych asi tím, jak podivný má tento díl střih. Neustále se zde přeskakuje z jedné scény na jinou, z jedné dějové linky na jinou a to tak zvláštním způsobem, že je to občas i celkem matoucí a dokáže to snadno zničit divákův interest do epizody. Obzvlášť když jedna z těchto linek, konkrétně ta s Madani a Kristou, je hrozně zbytečná. Část s Frankem a Curtem je fajn, má některé dobré dialogy, každopádně konfrontace s Billym je hrozně podivně zpracovaná (i když chápu, o co se tvůrci pokusili) a ta scéna, kdy Frank dostane nakládačku je prostě jenom špatně provedená (hlavně střihově). Plus samotný konec je extrémně urychlený a třeba v případě Curta a jeho nechtěného zabití týpka mi přišlo, že tvůrci si až moc věří, že tato scéna bude hrozně emocionální... a ona není :D Kdybych měl říct 3 pozitivní věci na tomto díle, tak je to určitě hudba, která je skvělá a opravdu dobrá. Dále je toto první díl, kdy mě Pilgrim opravdu bavil (a to je celý díl ožralý a chová se naprosto náhodně :D), plus je zde asi nejnechutnější scéna v celém Punisherovi - moment, kdy si Pilgrim vyndává zuby zaseklé v hlavě a nahazuje si čelist :D A na závěr musím zmínit finální moment epizody, kdy Frank omylem zabije 3 nevinné holky, který je božský, hlavně díky parádní hudbě a perfektnímu hereckému výkonu Jona Bernthala. Hodnocení: 60% ()

Lenka.Vilka

Vypadlý střeva už v prvních patnácti minutách? To není špatný. Jinak moc se mi pochopitelně líbilo, jak to bylo natočené. Celkově poskládání a přesah vyprávění do další scény úplně super. Pilgrima mám stále raději. Tenhle díl byl konečně jeho a já jsem za to ráda, protože v Kingpinovi se toho o něm moc nedozvíme. Co by se mohlo pokazit? Kromě úplně všeho, co by se mohlo pokazit? Protože konec byl drsnej. Kdyby Frank neměl morální kompas, žilo by se mu o hodně líp... ()

• Název epizody se propisuje i v její kompozici – jen jedna krátká scéna za celých 45 minut se odehrává za denního světla. (FTP)
  • Písnička, která hraje v 9. minutě, je „Drunkard's Prayer“ od Chrise Stapletona. Ve 42. minutě pak hraje „Fortunate Son“ od Cat Power. (Duoscop)