Nejhorší zločinci z New Yorku jdou po odměně za Punisherovu hlavu. Neposedná Amy požádá o pomoc podvodníka. Russo s Kristou přemýšlejí o budoucnosti. (Netflix)

darthvader77

No I am not the one who dies kid. I am the one who does the killing. The thing is every time I try to be something different thats when wrong people gets hurt. Tak tahle epizoda byla pořádně emocionální, ale zároveň nám dala spoustu akčních badass scén. Za prvé tu máme skvělého Punishera, co nejdříve blitzne přestřelku 1v6. Pak ta scéna na schodišti byla absolutně dokonála jak je prostřelil zespodu prostě tohle ukazuje, že Frank Castle je nejlepší deratizér, zároveň ale zlomený hrdina, který už ztratil naději na cokoliv jiného než být válečníkem v nekonečné válce proti lidské zkaženosti. Curtis dává dohromady svoje loajalisty proti zmetkovi Billymu Russovi, jehož konfrontace s Dinou byl luxusní a jak tomu nemohl uvěřit. Vskutku jeden z nejlepších záporáků MCU a dokonálá antiteze k Punisherovi. No a samotný kněz má také temnou minulost, což bylo naznačeno těmi tetováními, tudíž skvělý build up a pay off epické finále se blíží! Curtis dává dohromady svoje loajalisty proti zmetkovi Billymu Russovi, jehož konfrontace s Dinou byl luxusní a jak tomu nemohl uvěřit. Vskutku jeden z nejlepších záporáků MCU a dokonálá antiteze k Punisherovi. No a samotný kněz má také temnou minulost, což bylo naznačeno těmi tetováními, tudíž skvělý build up a pay off epické finále se blíží! Curtis dává dohromady svoje loajalisty proti zmetkovi Billymu Russovi, jehož konfrontace s Dinou byl luxusní a jak tomu nemohl uvěřit. Vskutku jeden z nejlepších záporáků MCU a dokonálá antiteze k Punisherovi. No a samotný kněz má také temnou minulost, což bylo naznačeno těmi tetováními, tudíž skvělý build up a pay off epické finále se blíží! A terapeutka je též extrémně zajímavá postava ()

Lenka.Vilka

Tenhle díl bude patřit mezi moje top. Frank už se nestydí za to, co ve skutečnosti je. Ano, má to "srdíčko", ale zároveň motherfucker badass, kterej pro vyšetřelenej mozek z hlavy nejde daleko. Tohle mě bavilo. No a Billy, co dodat. V tom svém pomatení je super. A už ví. Jsem zvědavá, co holky proberou nad flaškou... ()

BaronMartin

Další poměrně fajn díl, který velmi pěkně navazuje na předchozí epizody (a celkem si i udržuje jejich kvalitu). Jedná se sice o další konverzační epizodu (kterých je 2. série přeplněná), dialogy jsou ale hodně fajn a i celý mini-příběh točící se kolem Franka, který jde zachránit Amy před přicházejícím gangem je dobrý. Mezi ty nejlepší scény epizody dle mého patří celá akční sekvence v paneláku (hlavně tedy ta část, kdy Amy využije odzbrojení, které jí Frank naučil, a pak samozřejmě celá „You just shot him, I killed him.“ sekvence) a následně setkání Madani a Billyho a jejich vzájemný rozhovor, který je super, krásně napínavý a zajímavě napsaný. Jediné, co se mi moc nelíbilo, tak byla Billyho reakce na fakt, že zabil Frankovu rodinu; myslím si, že ten moment, kdy říká, jak je miloval a že by nic takového neudělal mohl trvat mnohem déle, než těch asi 5 vteřin :D Pokud bych měl na díle něco vytknout, tak je zde ten podivný aspekt, že Jigsawův gang se off-screen, během 2 epizod, změnil z pouliční skupinky grázlů o asi 4 lidech na plnohodnotný gang, to je sakra urychlený vývoj :D A dále se mi moc nelíbí, že už jsme skoro na konci série a o takovém Pilgrimovi, jeho celé lince a o jeho charakteru nevíme prakticky nic. Zrovna tahle epizoda je teda trošku výjimka, jelikož tu máme hodně fajn scénu s ním a jeho starým známým z jednoho jistého rasistického klanu :D ale to je jediný moment v celé sérii, kdy jeho postava dostává nějaký backstory. Navíc, Pilgrim měl zatím v celé sérii asi půl hodiny screentimu a pokud se nemýlím, tak zatím ani nezaznělo jeho jméno, které bych bez těch popisků k jednotlivým epizodám ani neznal :D A vzhledem k tomu, že už jsme opravdu téměř na konci řady, nevím, zda seriál vůbec bude mít prostor Pilgrima rozvést. Hodnocení: 75% ()

• Písnička, která hraje v této epizodě, je „Shoot For Thrills“ od L.A. Guns. (Duoscop)
  • Ve scéně, kdy Dinah Madani (Amber Rose Revah) navštíví Dr. Dumont (Floriana Lima), naleje jí právě doktorka víno s anglickým názvem Decoy (česky návnada), což vtipně sedí do kontextu příběhu. (zbyshek)