Frank se přizná k zásadní věci. Sarah po přestřelce neví, čemu věřit. Rawlins se chystá vyřešit celou věc jednou provždy. (Netflix)

Necrotongue

Znovu jsem hodnotil pěti kousky, přestože dostávala logika chvílemi po čuni víc než Frank Castle, a to už je co říct. Výsledek střelby do vlastních řad byl navíc krajně průhledný a Frank toho snesl víc než T- 700, ale i tak jsem se rozhodl všechny nedostatky přehlédnout, abych mohl ocenit akci i parádní atmosféru. ()

darthvader77

Souhlasím s Billym jeho je radost pozorovat při práci. Naprostá fantazie kdy tohle revenge porno vyvrcholilo táhlým krvavým orgasmem. Protagonista musí být testován fyzicky a psychicky a to tahle epizoda splnila naprosto bravůrně. Frank konečně se dostane do přítomnosti své Nemesi Agenta Orange no a je to prostě radost pohledět. Daniel a jeho rodinka je srdcervoucí shledání konečně no a Dina to prostě zase jistí z dálky. Líbí se mi, jak Billy přese všechno nakonec pomohl Frankovi. No a to závěrečné zabití to byl luxusní ()

tron

"Môj priateľ umiera." Spoilery. Fakt mi tam pár vecí brutálne nesedelo (tak čo vlastne Billy Russo chcel? Zabiť Rawlinsa? Ak áno, prečo to neurobil sám? Ak nie, prečo prerezal putá Frankovi? Nie, prepáčte, ale vážne to nedáva zmysel.), ale ako celok príjemný, ľahký nadpriemer. Zatiaľ jednoznačne najkrvavejšia pasáž prvej série, miestami je toho naozaj už moc a doslova sa to topí v krvi. Zvláštne mystický punc tomu dodávajú scény s manželkou. "Som doma." ()

aR3Zz

Absolutní vrchol celé série! Finále, o kterém jsem si nechal jen zdát, se stává skutečností! Nečekané zvraty, krutopřísná akce, nekompromisně surové záběry. Přesně to, co byste od takového seriálu čekali! Samotný díl vyřešil ústřední záplatku a na poslední díl zbylo jen pár vedlejší linií, tak doufám, že to bude důstojné. ()

BrooksW.Here

Nestáva sa mi často, že by som mal potrebu vyjadriť sa v nejakom seriáli ku dvom hneď po sebe idúcim epizódam, ale v tomto prípade mi to nedá, mám obrovitánsku potrebu k tejto časti niečo napísať... Takisto ako v prípade jedenástej epizódy, aj tu sa jedná o brutálny majstrštyk... Ak vám doteraz prišiel tento seriál nudný, tak záverečná sekvencia tejto časti vám to bezpochyby vynahradí. Ten pocit, keď vidíte Franka Castlea ako vstáva z popola a chystá sa pomstiť za všetko svoje utrpenie je pre mňa slovami neopísateľný! Celý čas som všetko dianie iba sledoval s otvorenými ústami a nad ničím iným ako tým, čo sa predo mnou práve odohráva som nepremýšľal... Jon Bernthal je bez diskusie herecká extratrieda... Nič nemusí hovoriť a aj tak vidíte v jeho očiach emócie a utrpenie celého sveta (stále sa však jedná o brutálnu "drsňárnu", takže nič pre slabšie nátury...). Všetko je tu dokonalé, niet sa čo čudovať, že toto je percentuálne najlepšia epizóda celého seriálu... "Goddamn Frankie. I love to watch you work." ()