Sarah hrozí bezprostřední nebezpečí. S pomocí neočekávaného spojence Frank posune svou pomstu o úroveň výš. (Netflix)

BaronMartin

Pomalu, ale jistě se blížíme do finále a co tam koukám do recenzí ostatních komentujících, úplně nechápu proč zrovna tenhle díl tolik opěvují. Ano, hned na začátek se paradoxně vyjádřím ke konci epizody. Finální akce v Micrově sídle je naprosto fantastická a bez debat zatím nejlepší akční scéna v celým seriálu. Frank na sebe konečně opět oblíkne vestu s lebkou, přepne se na chvíli do stealth modu a pak dostaneme epickou přestřelku s nejrůznějšími zbraněmi. V téhle scéně byl Frank rozhodně nejvíc cool a badass v celém seriálu :D A úvodní záběr této akce, kdy se v temnotě vynoří bílá lebka, záběr, který se stal naprosto ikonickým, ano, to je fakt lahoda :D Každopádně si myslím, že to co následovalo před touto akcí bylo sice dobré, nijak mě to ale extra neoslovilo. A teď tady budu trošku záměrně přehnaně kritizovat :D Setkání Micra s jeho dcerou bylo super, ale upřímně jsem si to představoval mnohem více emotivní. Taky celý důvod, proč se na začátku Micro s Frankem vlastně rozhádají je podle mě hodně podivný, Micro vlastně vůbec nic proti Frankovi neudělal a schytává podle mě trošku bezdůvodnou bídu :D Taky jsem nepochopil chování Zacha, přišlo mi, že tvůrci totálně zapomněli na jeho dějový vývoj, který měl v jedné z předchozích epizod, kdy se tady opět chová jako kretén. A pardon, ale moment, kdy k Sarah a Zachovi přijde policie a první, co Sarah udělá je, že po něm flákne lampou a praští ho kladivem... v té době ještě nevěděla, že to je zkorumpovaná policie. Jako, proč sakra napadla policejního úředníka? :D Taky jsem úplně nepochopil proč Frank najednou chce Billyho zabít, když vlastně jediná věc, co mu Billy udělal je to, že ho postřelil na schodišti v minulém díle a Madani na něj měla nějaké, z Frankova pohledu dost random komentáře, Frank tady ale najednou naprosto jasně tuší, že Billy stále spolupracuje s Rawlinsem a je to padouch. Jak se to dozvěděl, netuším :D Mimochodem, jak tady zmiňuje uživatel tron, fakt, že Micro tady vypráví o tom, jak zašíval kočky a veverky, přitom pár dílů zpátky měl hrozný problém dívat se, jak Curtis operoval Franka, je trošku podivný logický plot hole. I přes to, jak jsem si tu teď stěžoval, epizoda je upřímně fakt fajn. Stále skvělá dynamika Franka s Micrem, Bernthal je výborný herec (upřímně, až v posledních pár dílech mi došlo, jak strašně skvěle umí pracovat se svýma očima a s emocemi v nich), linka s Madani je zajímavá a poslední dobou se mi začíná líbit i ten Billy. A samozřejmě, skvělá finální akce. Hodnocení: 80% ()

David.Darco

Tak tu už končí všetka sranda. Vidno že séria pomaly, ale isto kráča ku svojmu koncu. Dočkali sme sa zatiaľ najbrutálnejšej akčnej sekvencie. Spoločne s Kandahárom a Gunnerom aj najlepšej. No a tento krát sme sa dočkali aj veľmi milého prekvapenia. Kruh sa uzatvára, karty sú viac-menej rozdané. Je čas na showtime. ()

Lenka.Vilka

Většinou se těším, až půjde triko dolů, ale tentokrát to bylo jiné. Jak si Frank oblíknul tu svojí sexy vestičku, věděla jsem, že jsme na správné cestě. Protože hlava s granátem je dobrej začátek k založení nového sportu. Kdo uteče, než bude zmasakrován, má bod. A hudba v díle byla zatím snad nejluxusnější. ()

tron

S prižmúrenými očami 70%, pretože dve veci. Prvá: Micro a dcéra. Druhá: Punisher likviduje. Kto uvidí, pochopí. Nie je to seriálová udalosť roka, ale tieto dve pasáže sú veľmi silné, dobré. Akurát mi nesedelo, že Micro podľa vlastných slov už ako decko zašíval zvieratá, ale keď minule Franka zašíval jeho kamoš z vojny a Micro mu asistoval, takmer odpadol už pri pohľade na krv. ()

BrooksW.Here

Absolútne premakaný a zároveň nemilosrdne krvavý masterpiece! Presne na niečo takéto (nič pre slabé povahy...) som od začiatku čakal. Naozaj žasnem, nedokážem nájsť ani jednu jedinú vec, ktorú by som tejto epizóde vytkol... "Remember, you are only human. You are gonna die." ()