Kōji Nanjō je známým japonským rockovým zpěvákem. Jeho překrásný hlas a nádherná tvář mu získávají nemalé publikum fanynek. Za závojem úspěšného krasavce se ale skrývá zraněný mladý muž, který netuší, co je to štěstí či radost, a vlastně vůbec nemá nejmenší důvod žít. Poté, co se jedné noci zhroutí nedaleko baru, ho před jistou smrtí zachrání nadaný fotbalista Takuto Izumi. Netrvá dlouho a Kōji zjišťuje, že dívka do níž se před šesti lety zamiloval, byla ve skutečnosti chlapec, který už vyrostl a nyní před ním stojí jako Izumi. Prvotní šok se však záhy promění v nezadržitelnou obsesi. (Kocicka)

rikitiki

Na krátké ploše příběhu se toho překvapivě hodně stane a dává to i smysl. Dva hoši k sobě hledají cestu a překážkou jim je, kromě toho, že se jeden urputně brání, i to, že oba podezřele snadno trpí na různé nehody a úrazy. Vadilo mi výtvarné pojetí, postavy byly až moc špičaté. A jejich končetiny byly až legračně protáhlé a tenké - připomínaly mi nožky pavouka sekáče. SHRNUTÍ: Láska mezi dvěma ideálními kandidáty na úrazové pojištění. ()

Aluminium

Asi moje naj yaoi/shounen ai. Bolo totiž moje úplne prvé a v podstate ma zoznamovalo s tým svetom. Strašne som to prežívala. Ale sequel - Bronze - nebol tak pekne nakreslený a bol mierne mätúci. ()