chrispe

SPOILER!! Na závěr dávám čtyři hvězdičky. Ne, že by se až tak zvedla úroveň, ale čtvrtý díl se mi zdál nejkoukatelnější (až na tu návštěvu Logana a jeho kumpánů, to mi přišlo trochu mimo) a ta čtvrtá hvězda je za telefonát, Jessův pohled, závěrečnou píseň a nádherné kulisy na svatbu... jaj kdybych to tak taky měla :-) Ale ta poslední věta :D neeeeeeeeeee :D Chápu, že to má být asi zakončení cyklu a vytvoření novýho - dítě, bohatý táta s kterým není, "obyčejnej" chlap, co miluje a kouká z povzdálí... ono tou poslední větou dostává úplně jinej rozměr rozhovor Rory s otcem - ale není to až moc velký klišé? Btw: Z Deana je fakt fešák! ()

filmsim

Pokud sledujete zakončení nějakého seriálu se slzami v očích a přejete si, aby tento díl nikdy neskončil, tak je vše v naprostém pořádku. Tleskám tvůrcům za perfektní scénář, který propojuje nespočet osudů a zároveň přináší zasloužené rozhřešení pro většinu postav. Finální díl pro mě velmi nevyvážené série, který snad ani nemohl vyznít líp. Zkrátka perfektní emocionálně vypjatý konec. 8.5/10 ()

Berry0153

SPOILER a FAKT hodně, tak dál NEčti, pokud jsi to neviděl/a, nebo si to zkazíš. První reakce po posledních slovech? "ne eee" Ale pak, po pár minutách pocit, že to tak nějak krásně zapadlo. Že se tím vlastně uzavírá kruh. Dcera se mění v matku, matka v babičku a na svět přijde další gilmorová. "To the circle of life" přípíjím jako Lorelai s Emily. Díky a bylo to fajn. Tenhle poslední díl nejvíc. ()

MaMitti

Tak. To bylo jak ve zlém snu - z mých oblíbených Gilmorek se staly obludné karikatury mých oblíbených Gilmorek! Totální přešlap a kdybych někdy přemýšlela, jak bych nechtěla, aby dopadly hlavní hrdinky seriálu po jeho posledním dílu poslední série z před lety, bylo by to přesně takhle...Scénář naprosto tragický, epizoda po hodině a půl likvidující, třeskutně prázdné, ploché, vykrádající se z kdysi, nudné, o ničem. Snad jediná linka, která se mi v této minisérii (no pravda nadneseně řečeno) líbila, byla ta s Emily. Jinak úpím úpím úpím...a tajně doufám, že tedy žádné další pokračování už nebude... ()