chrispe

I smell snow... :-) Možná kdyby to přišlo o nějaký ten rok dřív, tak bych byla nadšená a dojatá s každou starou známou postavou, co se objeví. Tento díl je takový návratově seznamovací, nic moc neříká a nikam nevede. Nejsem si jistá, zda hlavní dvojka drží své "kouzlo", postava Luka se doufám v dalších dílech vzpamatuje a nebude tak... divná. A to, že vynechali Vánoce... no to si u mě hodně pokazili :-) :-) ()

Berry0153

SPOILER: Sympatický "výkřikový" úvod s hláškou, která sem víc než dobře zapadla "I smell snow", zasněžené a vyšperkované Stars Hollow a neustálé štěbetání dvou nerozlučných kafařek krásně navázalo a připomnělo nejdůležitější okamžiky gilmorek jako kdyby je za těch několik let vůbec nepřestaly vysílat. Přes věškerou snahu o supervtipné hlášky a rozhovory jsem se zasmála opravdu jen jednou. Všechny rozhovory byly totiž tak strašně umělé jako obličeje holek, které jim nepřirozeně zmalovali. Přitom v původním seriálu šlo o tak perfektní přirozenost, ale chápu, že asi není úplně jednoduché do nečeho takového po tolika letech zase zapadnout. Nicméně, co lze odpustit v hraní hlavních postav, již nedokážu příliš odpouštět v dějové linii. Rory, která nikdy s nikým nechodila jen tak, má najednou kluka, o kterém ani neví, že existuje a zároveň spí s Logenem?! Vlastně celá tato záležitost působila jak ze sitcomu - a to sem prostě nepatří. Lorelai se bezhlavě rozhodne dát Lukovi jakýmkoliv způsobem dítě, i když k tomu nevedou žádné vážné pohnutky (např. že je její dítě z domu, že jí něco chybí - sama řekne, že je šťastná - ovlivnil to pouze rozhovor s její matkou). A Kirk má víc prostoru než měl mít - vtipnost se poté stává již spíše otravnou. Abych nebyla úplně škarohlíd, soužítí Lorelai a Luka hodně potěšilo. Opravdu jim to spolu sekne. Taylor byl opět příjemně nepříjemný a Emily byla jako vždy okouzlující a nepřekonatelná. V dalších dílech doufám v Roryno přesměrování na jinou než tuhle rozlítanou a roztažnožkovou verzi. Zatím 65% ()

Caszidy

Mé srdce při návratu do Stars Hollow zaplesalo. Skoro, jako bychom nikdy neodešli. Tedy krom toho, že Ed Herrmann bohužel odešel nedobrovolně. To, že chybí je citelně znát na celkovém vyznění první z nových epizod, nicméně tvůrcům se všudypřítomný smutek podařilo částečně rozpustit v řadě tradičních bláznivin (Kirk jako vždy boduje, i když už značně prošedivěl) a klasickém feelingu oblíbeného neexistujícího maloměsta. Jediné co mě trochu překvapilo a zamrzelo, že Luke se najednou na návštěvě u Emily chová podivně buransky (samozřejmě nikdy nebyl klasický typ nažehleného gentlemana, ale tohle?) a Rory má přítele na kterého úplně kašle a zároveň "friends-with-benefits" s Loganem v Londýně?! TEAM JESS! ()

Spacecore

Veliké očekávání, zklamání a zmatek, nicméně očekávám, že se to zlepší. Vše, co se v prvním díle stalo ohledně Lorelai a Rory mi nesedí (mluvím i za svojí přítelkyní, oba jsme fanoušci seriálu) a přichází jeden WTF moment za druhým, kdy si říkáme.. Jsou to vůbec Gilmorky? Nicméně všechno ostatní funguje, kromě scénáře ohledně hlavních hrdinek. Ovšem očekávám, že se příběh vyvine správným směrem, jinak mě poserte na holý záda. ()

Patw

Návrat do Stars Hollow nemohl být lepší. Ačkoliv je to už devět, co jsme měli tuhle příležitost, už při prvních vteřinách se nastává nostalgie a mám pocit, jakoby neutekl ani den. Není víc, co bych mohl napsat. Dokonale napsané, vidět Lauren Graham a Alexis Bledel ve svých ikonických rolích je naprosto perfektní a splněným snem každého fanouška seriálu. A Kelly Bishop exceluje, jako vždy. ()