Nadějná patnáctiletá krasobruslařka Mattie na závodech upadne a vážně se zraní. Její matka vzápětí přijde o práci, a tak se přestěhují k tetičce do malého, polozapomenutého městečka. Mattie musí na krasobruslení zapomenout. Jenže to úplně nejde. Nedaří se jí zapadnout mezi novými spolužáky, a tak hledá útěchu na místním kluzišti. Tam narazí na bývalého krasobruslaře, který se nečekaně stává jejím novým, poněkud neobvyklým, učitelem i rádcem. Podaří se mu zhojit staré rány a splnit Mattie její životní sen? (TV Prima)

mysiouxsie odpad!

Schematické a prázdné, škoda slov. Tenhle sport je sice v zámoří velmi populární, ale nechápu, proč se zde pořád točí tyto povrchní a nic neříkající zkreslující snímky. A rozhodně to nezachrání ani olympionik a epizodní role nejlepší tanečnice na světě. A přitom krasobruslení je přímo rezervoár pro zajímavé scénáře, které napsal sám život. Ať již osudy vrcholových sportovců, neuvěřitelné trenérské intriky, skrývaná anorexie či děti bez dětství. Jsem zkrátka zaujatá a náročná a chtěla bych vidět více filmů jako Já, Tonya. ()

Heywood odpad!

Okoukaný námět, z hlavní hrdinky jde vše, ale žádná vášeň, obě matky jsou herecky podprůměrné, hudba nijaká, další herecké role vyjma trenéra nudné, šéf prodejny aut nedospělý idiot a mimochodem, kdo si všiml že Afrokanaďan nepodal nové kolegyni ruku? Zkuste si to natočit obráceně! Konec znáte za tři minuty filmu a vyjma hezké krajiny film nic nenabídne. Nestojí ani za tu hvězdu. ()

Aljak

Krasokorčuľovanie je krásna vášeň, a zároveň obrovská drina. Vždy som týchto športovcov obdivoval, lebo si za každým predstavím tie nespočetné hodiny tréningov a samozrejme podriadeniu sa tejto vášni aj vo všetkých ohľadoch životného štýlu. Ale teraz k filmu z tohto pôsobivého krasokorčuliarskeho prostredia. V podstate klasická predvídateľná schéma, kde by bolo obrovským prekvapením keby to skončilo inak ako to skutočne skončilo. Ale nemôžem si pomôcť, to krasokorčuľovanie držalo môj záujem od začiatku do konca, takže aspoň tie 3* tomu dám. Aj keď by nebolo na škodu, keby dej viac vybočil zo šablóny. Ale čo už... Tým najhorším na celom filme bol aj tak ten afektovaný majiteľ autopredajne, hrozný pako! ()

mira.l

Nenáročný film na téma, které mám docela rád. Příběh už v různých podobách a obměnách několikrát viděný (ono se toho tu zase tolik vymyslet nedá, Tonya byla prostě jen jedna:) ), a vždycky to dobře dopadne. Ale když ono se na ty holky docela dobře dívá:). Tady máme celkem symaptickou hlavní hrdinku, jednoho bývalého bruslaře coby trenéra, jednu krajně protivnou ambiciózní maminku v podání N. Henstridge, která teda byla na pěst od samého začátku a její o nic méně protivnou dcerku - to asi musí být, ono mezi ná... teda vámy děvčaty to moc idylka nebývá. Není to nic světoborného, na čtyři to nebude, ale podívat se na to dá, takže takové pěkné poctivné tři tomu budou slušet. ()