Protřelá marketérka Alison se snaží získat povýšení na manažerskou pozici. Musí proto zazářit na firemním teambuildingu. Ten se ale koná v kempingovém táboře, kde ji v dospívání zlomil srdce její první kluk, Cody. Jenže Cody tam stále pracuje... (TV Prima)

pupidup

To je snad zla nocni mura. Flundra, ktera neumi ani trosku hrat, stupidni dej.. no..říkají o mne, ze jsem tak trochu cynická...ale snam mam mozek v hlavě! ()

suzanne1997

Nepřiznává se mi to snadno, ale tenhle film se mi opravdu líbil, nevím, jak ostatním, ale podle hodnocení to moc slibně nevypadá. :D Film je opravdu dobrý takový, jaký je. Nepotřebuje vylepšení, protože od něj na začátku nic extra nečekáte, ano, věděla jsem, že se osudy Codyho a Alison propletou dost zvláštním způsobem, ale už jsem netušila, že se u něj nebudu nudit. Že nebude postrádat vtip, místy napětí, toho si však divák moc neužije a dialogy, které se nepotáhnou. Když to shrnu, tak mi nezbývá než hodnotit kladně, vlastně víc než kladně, pokud to tedy vůbec jde. :) A film doporučit, souhlasím, že pro ty kteří tyto filmy nevyhledávají, to nic nebude, ale někteří mi podobní by si právě v tomto to své najít mohli. Je to však jen mé hodnocení a záleží jen a jen na koncovém divákovi, zdali se rozhodne věnovat mu těch několik desítek minut svého času. ()

VeeDee

Pohádka pro žehlící matky na mateřské dovolené, které si u filmu/žehlení vypijí sklenku vína, vzpomenou na lásku z tábora a zasní se, jak by to mohlo dopadnout, kdyby byl celý svět natřený narůžovo a všichni se vzájemně chápali a podporovali (SPOILER: Třeba šéf svoji zaměstnankyni, která se na něj vykašle minutu před důležitou prezentací pro klienta. Haha, to bych chtěla vidět!). ()