Návrhářku interiérů Olivii propustí ze zaměstnání, a tak se vydá z New Yorku do malého městečka za svým otcem vlastnícím stěhovací společnost, které hrozí krach. Dívka se rozhodne pomoci firmě i proto, že tam pracuje pohledný mladík Scott, pro kterého má slabost... Olivia je návrhářkou interiérů v New Yorku, její nadřízená Sabrina si myslí, že má talent, ale chybí jí odvaha a fantazie, a tak ji propustí. Olivie odletí za svým otcem Nielem na oslavu 25. výročí založení rodinné stěhovací firmy Wilson. Niel je šťastný, že ho po dlouhé době dcera navštívila. Olivie celý den pomáhá se stěhováním třem Nielovým mužům Craigovi, Scottovi a Petovi. Večer se koná oslava, kde se Niel svěří Olivii, že na tom firma není kvůli konkurenční firmě ACME vůbec dobře. Robertem Fuller z korporátní firmy ACME má za úkol firmu Wilson zničit. Zákazníci stále častěji odříkávají stěhování, protože ACME nabízí levnější služby. Když je zrušeno další stěhování, tak se rozhodne Olivie trénovat zaměstnance v balení věcí a vše v kanceláři přeorganizuje. Všichni tři muži jsou naštvaní, protože je to nebaví. Pete chodí pravidelně se svou kamarádkou Karen do cukrárny a každý se snaží najít si svůj protějšek. Scott má sen chodit na právnickou školu, testy zvládnul, ale ještě si nepodal přihlášku. Jeho přítelkyně si představuje jejich budoucnost jinak, a tak zavolá do ACME, aby se sešel s manažerem a přestoupil k firmě za více peněz. Pohádají se a rozejdou se. Scott přemlouvá svou babičku, aby se z velkého domu přestěhovala. Olivii napadne, jak útulně babičce zařídit byt s asistenční službou věcmi, kterých si cení a ona se nadšená přestěhuje. Scotta další den napadne, že budou nabízet ke stěhování i navrhování interiéru a přiberou Karen do party, protože má cit pro látky... (TV Prima)

Arsenal83

Prima Max samozrejme nie je Netflix, takže sme tu našli len obyčajný nenáročný romantický príbeh, kde sa Ambyr Childer naozaj veľmi podobá na Reese Witherspoon a hlavný hrdina mal občas hlas, ako by robil upútavku na Gay Pride. ()

Marze

Jsem trochu zklamaný. Zápletka ušla, je uvěřitelná. Je to předvídatelné. Jelikož jsem viděl hodně filmů tohoto typu a znám tak konce všech. I vedlejší dějová linie dává smysl. Postavy jsou zajímavé. Co mě zklamalo byl nedostatek chemie mezi ústřední dvojicí. Vždy když Scott mluvil s Olivií cítil jsem, že nebyl v pohodě. Olivia má dobrou povahu a pokouší se zachránit otcovu firmu a dělá to zdařile ale cítil jsem že je trochu lhostejná. Jelikož to mezi oběma nejiskřilo, cítil jsem, že je film poněkud prázdný. ()

VeeDee

Typický slaďák s předvídatelným koncem. Jelikož mám mlíko na mozku, dávám tři hvězdičky. Skvěle jsem si u toho odpočinula (na etapy, když malá spala), procvičila si angličtinu (žádný dabing!!), zkrátka, mohla jsem vypnout, dívat se do uhrančivých očí Keegana Allena a u šťastného konce udělat dlouhé ááách. ()