Šesť žien sa vyberie spolu s turistickou sprievodkyňou do hlbokých lesov, aby na nejaký čas opustili rušný moderný život a našli pokoj v prírode. Ten však v týchto lesoch určite nenájdu, pretože vstúpili na teritórium obývané šialenými lovcami. (Marceloo)

ricci.s

Ženské sa vyberú do divočiny a výlet sa zmení na boj o život, akonáhle narazia na partičku vidlákov. Podpriemerný lesný survival. Do polovice nuda, potom nejaké prenasledovanie a súboje. Nakrútené je to celkom schopne, a dokonca z toho mohlo niečo byť, keby sa tvorcovia aspoň trochu odviazali v gore. To sa však nestalo. Mordovačky sú buď chabé, alebo mimo záber. Tým pádom nie je o čo stáť. ()

Marze odpad!

Quarries je rychle z hlavy vyšumící jednohubka bez chuti s ženským osazenstvem. Dva pěkné záběry na okolní hory. Čekal jsem tupou vybíječku, kde budu moci podle honoráře tipovat, kdo zmizí první, ale tohle bylo ještě horší. Nuda. Tvůrci se marně pokoušeli o vnitřní napětí. Film má ještě šanci vyhrát Oscara, protože od roku 2024 budou v Hollywoodu zavedeny rasové kvóty na obsazování herců a personálu a zde byla jen jedna Pákistánka. . ()

Asia_Power

Šest štěrbin s různejma problémama, následuje sedmou Alfa štěrbinu do lesa, protože nic člověka nevyléčí víc než kurevská štreka s batohem na zádech. Mlátí Vás starej? Nevadí? Chcípnul Vám brácha Vaší vinou? Nevadí. Blízáte si štěrbinu s přítelkyní a máte ve svém lesbo vztahu problémy? Nevadí. Honí Vás skupina šeredných náboženských fanatiků s puškama a chtěj Vás vystřílet nebo vošukat, případně obojí a je jim jedno v jakém pořadí? Jooo to vadí, to vadí, vadí. Každopádně není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo. Když Vám začnou chcípat kamarádky tomu já říkám neštěstí. Pardon...dneska jsem tu písničku od Svěrače slyšela a duní mi v hlavě...každopádně holky překvapěj a místo skupiny uřvanejch nanynek, co ječej jak když jim ho vrazíte na sucho do prdele, čeká partu vidláků překvápko v podobě rozzuřenejch čubek, co Vám rozkřápnou lebku šutrákem. Počet životů tak klesá na obou stranách a i když je z mordů vidět celkem hovno tak se mi tahle píčovina líbila víc než bych štěkala. Takže za milé překvápko tomu jebnu tři pecky a půjdu spát s pocitem jak jsem hodná kurva. ()

Morholt

Tady je zase úplně šumák, kdo v tom hraje, jak v tom hraje a o co tam jde. Vlastně jde jen o to, jak moc budou povedené masky vidláků, kolik litrů krve vyteče či na jakou stranu se budou točit lítající nohy a ruce. A to všechno tady bylo špatně. Křupani měli vlastně jen jednoho degeneráta, který za mnoho nestál, krve tu bylo sotva do zkumavky a na nějaké utržené končetiny můžete rovnou zapomenout. Jo, technická stránka ušla a poslední čtvrthodina byla jakž takž snesitelná, ale to je sakra málo i na takhovouhle neambiciózní věc. 15% ()

Kudly4

Pokud po přečtení obsahu čekáte něco ve stylu Pach krve nebo nedejbože Hory mají oči, německý plakát dokonce zmiňuje I Spit on your grave, tak budete hodně zklamaný. Quarries je hodně slaboučký Hororový Drama, Gore tu není žádné, mordy mimo záběr, holky tu jsou pěkný tak dvě - tři, aspoň ty lesby se mohly pomlaskat, ale bohužel rejža je suchar (scénář bych tak z poloviny upravil). Za zmínku stojí pouze hlavní postava Kat - Nicole Marie Johnson - nemá tu ani profil a celkově je to slušně natočený, ale to je asi tak bohužel všechno. ()