Jsi znuděn rutinou každodenního života? Vytvoř si lepší život….život online! Miliony sledujících ti garantujeme, ale je to cesta ke štěstí (Filmbox)

rigby

Čekal jsem trochu něco jiného, alespoň potenciál to mělo slušný. Ale už od začátku se střídalo jedno klišé za druhým, děj i samotný závěr byli snadno předvídatelné. Po chvilce to ztratilo jakékoli tempo a začalo to být silně nezáživné. Už jsem se těšil na ten konec. Ale i ten byl takový nijaký. Škoda promarněné šance, alespoň průměr se z toho mohl vytlačit. ()

Monggol odpad!

Dutohlavé postavy a ich fakt masívne "problémy". Pozerať na tú digitálnu demenciu a vypatlanosť to je krásne voľačo. Nebolo to ani vtipné, ani zaujímavé, nič. A samozrejme povinné zakomponovanie nejakého buznopáru. V lepšom prípade by človek mohol pociťovať ľútosť nad tak zbytočnými ľuďmi a ich ešte zbytočnejšími problémami, ale tento film nevzbudzuje ani emócie. Maximálne tak pocit nakopať ich všetkých do kloaky, vrátane režiséra. ()

kaylin

Myslel jsem, že to bude úplná ptákovina a že mě na snímku nebude nic bavit, ale ukázalo se, že jako romantická komedie to celkem funguje. Netvrdím, že je to skvělé, ale jsou zde docela dobré nápady, které nemusí být nutně vtipné, ale dovedou zaujmout. Vývoj je bohužel dost předvídatelný, což ani příjemné postavy nezachrání. ()

misterz

Všetko o tom, ako fungujú sociálne siete a ako sa stať obľúbeným... Z tohto pohľadu celkom zaujímavé. Príbeh ako taký ma moc nezaujal, ale aspoň nenudil. Navyše tu je pomerne príjemné herecké osadenstvo a sympatická herečka. Snímok je na upršané víkendové popoludnie, keď nie je do čoho pichnúť, ako stvorený. Priemer. 60/100 ()

sochoking

Opäť jedna klasická nízkorozpočtová indie pohodofka (ako inak) z New Yorku, navyše pre mňa s nie bohvieako známymi tvárami, aké ja osobne milujem. Dobré hlášky, jednoduchý príbeh na to, aby to mohla byť dráma, ale zase nie príliš jednoduchý, aby to bola romantická sra*ka na druhej strane. Celkom pohodové a príjemné postavy, nikto špeciálny mi nepil krv... U mňa je to už za štandardné 4 hviezdičky. ()