TheEvilTwin

Zatím technicky průměrný a z původního filmu scénaristicky opsaný díl. Do dalších dílů mám strach, že z hlediska děje toho seriál moc inovativního nepřinese, a tudíž po chvíli omrzí. Tak uvidíme. ()

K1NGSLAYER

Vybíral jsem si nějaký akční seriál, a narazil na tenhle. Vůbec jsem netušil, že se jedná o stejnojmenný remake filmu Odstřelovač. Po pár minutách mi však došlo, že se jedná o seriál vytvořený podle tohoto filmu. Kdo film viděl, dokáže z velké části předpovědět, co se právě stane. Epizoda mě bavila, avšak konec byl příliš natahovaný. Agentka FBI na mě nepůsobí žádným zvlášť skvělým dojmem, za to Phillippe se mi na místo Wahlberga líbí, avšak ho nepřekoná. Stejně jako ve filmu se mi líbí jeho znalost zbraní a vše okolo toho. Uvidím, jak mě překvapí další epizody. Jiná herečka pro agentku a dal bych tomu 5/5. ()

earl hickey

Začátek nic moc, ke konci se to pěkně rozjelo, má to určitě potenciál. Phillipe mě nepřesvědčil, tak uvidíme jak to bude pokračovat. Jsem zvědavej na druhou epizodu. ()

kenkaku

Když mi asi v polovině došlo, že jde o remake mého oblíbeného filmu Ostřelovač (přece jsen ta podobnost děje je více než náhodná a jméno Swagger padne až později) byl jsem spíše znechucen. Proč dělat remake něčeho co je už tak skvělé? Proč dalšího Ben Hura? Dalších Sedm Statečných? Navíc po deseti letech... Celá epizoda prakticky kopíruje děj filmu (až na to vězení - ano) a proto jsem se spíš soustředil na to jak špatně Ryan Phillipe hraje ostřelovače (to jak mhouří oko při míření je asi nejlepší). Nelze ale upřít, že je to natočené poutavě. Jsem zvědav čím nafouknou děj do deseti epizod seriálu. ()