Kevin i Madison se loučí se svobodou. Chlapci mají rozlučku v Pearsonovic chatě, ale jejich naplánované aktivity překazí déšť. Společně si pustí romantickou komedii Jerry Maguire a pak rozebírají, jestli je její hrdina opravdu zamilovaný do Dorothy nebo jen má rád jejího syna. Děvčata se loučí u Kate a Madison vyjádří pochybnosti, zda ji Kevin opravdu miluje. Rebecca vzpomíná na návštěvu chaty s dětmi, kdy Kevin a Randall se svými partnerkami diskutovali o vztazích na dálku. (Česká televize)

vydumnica

Od predposlednej epizódky série (pravdepodobne nie poslednej) by som čakala viac než len zamýšľanie sa nad životom, minulosťou či budúcnosťou. Ohľadom Kevina, myslím si, že už je príliš neskoro zaoberať sa Sophie! Našlo sa aj zopár vtipných momentiek, takže fajn, len som očakávala nejaký ďalší zvrat alebo niečo. A súhlasim, bola to veru zvláštna rozlúčka so slobodou, ja si osobne neviem predstaviť, že by som si pozvala budúcu svokru. A Rebecca nám akosi mladne. Ešte dodatok, film Jerry Maguire som ešte nevidela, musím to napraviť :-). ()