Rebecca tráví hodně času v nemocnici, aby Kate pomohla hlídat malého Jacka. Novopečené matce jde starostlivost Rebeccy na nervy, ale ví, že se bez ní nechce obejít. Kevin vysvětluje Tess, že vyrovnání se s lesbickou orientací může trvat dlouho. Zoe si uvědomí, že její vztah s Kevinem nemá budoucnost, protože on, na rozdíl od ní, chce mít děti. Deja promluví Randallovi do duše, aby si uvědomil, jaký poklad má ve své ženě. Mezitím Beth najde řešení jejich problému. (Česká televize)

vydumnica

So SPOILERmi!!!! Žiaľ o záverečnom twiste (o Rebecce) som vedela vopred zo spoilerov, takže už som nebola prekvapená a tejto záverečnej epizódky som sa vlastne trochu bála. Celý seriál je zaujímavý tým, ako sa šikovne pohráva s časom a strihom a časová línia budúcnosti je možno aj trochu risk, lebo nevieme ako bude svet vyzerať trebárs v roku 2030, aká nová technológia príde, aká móda bude, nebude nejaká ďalšia pandémia, atď. Odvážny počin teda, musím povedať. Som rada, že Randall a Beth našli "dvere", už to s nimi vyzeralo všelijako, tvorcovia nás zase naťahovali...a dali nám opäť chrobáka do hlavy, aby sme si kladli otázky ako prečo Kate nie je s Tobbym a čo je s Miguelom a prečo je Nicky pri Rebecce a s kým má Kevin dieťa atď. a sadli si k ďalšej sérii, čo ja urobím veľmi rada. Milujem This Is Us a táto epizóda bola 5hviezdičková!!! 👍💙 ()