Kevin s Randallem připravují sestřinu svatbu, zatímco nervózní Kate vzpomíná na Jacka. Obřad se má konat na rodinné chatě, kde se všichni setkávají. Tobyho rozvedení rodiče mají k nevěstě výhrady a Randall s Beth se od doby, kdy se Shauna vzdala rodičovských práv, potýkají s Dejinou vzpurností. Bethina sestřenice Zoe, která svatbu fotografuje, zkouší promluvit dívce do duše. Kevin s Randallem po obřadu pronesou působivé projevy. (Česká televize)

vydumnica

Niečo medzi 4 a 5*, neviem sa rozhodnúť:-). Trošku nereálne sa mi to zdalo. Ktorá nevesta by pár hodín pred svadbou išla do lesa rozlúčiť sa s 20 rokov mŕtvym otcom? Ale boli tam pekné, silné, dojímavé rozhovory, niekedy sa mi chcelo plakať, niekedy som sa smiala a o tom ten seriál vlastne je! Zaujímavé "záblesky" do budúcnosti. A tu Dèju by som vrátila! Ale oni si ju nechajú, lebo tá herečka hrá aj v ďalších sériach. Randall je dokonalý, takže jasne, že si ju nechá.Teším sa na ďalšie série a predpokladám, že "nesmrteľný" Jack bude s nami aj naďalej...Celkom by ma aj zaujímalo, ako sa dali dokopy Rebecca a Miguel. Možno je už čas nechať Jacka v minulosti, aj keď bol taký milovaný. ()

castor

Jack sem, Jack tam. Jasný, byl to totální sympaťák a klaďas, ale aby se každý díl musel otírat o jeho dokonalost, to zase tak úplně nutné není. Je tady totiž svatební den Kate a s ní pochopitelně vzpomínky, že právě on ji měl vést k oltáři. Nahradí jej Kevin s Randallem, kteří si organizaci celé svatby vzali pod svá křídla, a celkem se jim to daří, až tedy na to, že – ztratí nevěstu. Celkově vydařený závěr druhé série. ()