Pearsonovi se s dětmi vydávají na dlouhou cestu autem na oslavu Díkůvzdání k Rebečiným rodičům, ale nehoda je donutí improvizovat. Kate navrhne Tobymu pauzu v jejich vztahu, aby si uspořádala svůj život. Kevin pozve Olivii na oslavy Díkůvzdání, které se konají v Randallově domě. Randall se dozví, co mu Rebecca celý život tajila, a William nabádá Olivii, aby byla na Kevina milejší. Dramatická oslava vrcholí pozdním příjezdem Kate, která všem sdělí své radikální rozhodnutí. (Česká televize)

castor

„Když mi moje vnučka usnula na klíně, snažil jsem se chytit ten moment jejího teplého dechu. A když jsem svého syna rozesmál, snažil jsem se zachytit jeho smích, jak vycházel z jeho hrudi. Pak se kousky začnou hýbat rychleji a já je nemůžu už chytit. Cítím, jak mi proklouzávají mezi prsty,” promlouvá nemocný William k Olivii (která přišla s Kevinem) na Díkůvzdání, které počítá s celou rodinou. A se všemi tradicemi rodiny Pearsonových, u kterých se dozvíme, jak vznikly. Až je naruší Randallovo zjištění, kterak to bylo mezi jeho matkou a biologickým otcem Williamem. ()