Kevin s Randallem se už odmala neustále hádají a s postupujícím věkem se to zhoršuje. Napětí mezi nimi vyvrcholí během fotbalového zápasu, v němž hrají proti sobě. Kate je deprimovaná, že nemůže pořádně zhubnout na rozdíl od Tobyho, kterému se to daří, aniž by se moc snažil. Kevin s Randallem odejdou spolu na večeři, která špatně začne, ale dobře skončí. Beth s Williamem se sjedou marihuanovými brownies, přičemž vyjde najevo Williamovo pečlivě střežené tajemství. (Česká televize)

castor

Kevin s Randallem měli komplikovaný vztah už od dětství. A jak vidno, také v dospělosti je to podobné. Poprvé se dostáváme do časové roviny, kdy jsou naši tři sourozenci na střední škole a oba bratři nastoupí ve fotbalovém zápase proti sobě. Kate nehubne, jak by mě měla, ba dokonce přála. The Big Three (velká trojka), jak je přezdívá jejich otec Jack, má své trhliny. Emocionálně vypjatých scén je dost, přiznejme si, že ne vždy zafungují, jak by měly nebo mohly. Po celou sérii vnímá Randall jako svůj největší handicap barvu své kůže, Kate výraznou nadváhu a Kevin zřejmě nedostatek pozornosti a pochyby nad svým hereckými schopnostmi. ()