Seriál Tohle jsme my sleduje životy manželů Jacka a Rebeccy Pearsonových a jejich tří dětí, jež přišly na svět v den otcových narozenin. Kate a Kevin se měli narodit z trojčat, ale jejich biologický bratr zemřel při porodu. Rodiče však byli připraveni si odnést domů tři děti, a tak adoptovali dalšího novorozence Randalla, který se narodil ve stejný den a byl přinesený do nemocnice, když ho jeho biologický otec zanechal u hasičské stanice. Pilotní díl začíná v den šestatřicátých narozenin už dospělých sourozenců, z nichž každý se potýká s různými problémy. Kevin se prosadil jako televizní herec, ale není si jistý, kým vlastně je a kým chce být. Kate je obézní a nedokáže s tím nic dělat, dokud se během terapie neseznámí se stejně postiženým Tobym. Nejúspěšnější je Randall, který je partnerem ve velké firmě, ovšem celý život cítí zášť ke svému skutečnému otci, dokud ho blíže nepozná. (Česká televize)

Remivsremi

Úvod je plný emocí, které se stále mísí dohromady, aby na konci vytvořily neuvěřitelný mix skvělé odvyprávěného příběhu. Takto kvalitní pilot by si přáli všichni tvůrci. ()

vydumnica

Wow, vyzera to na paradny serial! Za tych 40min som mala niekolkokrat zimomriavky, co je dobre znamenie. This is Us ma oslovilo, ked som kedysi sledovala Golden Globes, ale hlavny dovod je moja oblubena Mandy Moore.😀 Jej a uz sa tesim na dalsie epizodky...zatial vaham, 4 alebo az 5*? Mam take dva body, ktore povazujem za nelogicke a nerealne a to: po prve, kedze islo o trojcata, cisarsky mal byt samozrejmostou a po druhe, adopcia zo dna na den? V realnom zivote by to trvalo niekolko mesiacov. Ale aj tak super! ()

castor

Mohla za to matka, která jí nedovolila jíst pizzu. Teď, když ji v dospělosti vidí, musí ji prostě sežrat celou, povídá na setkání tlouštíků jedna z účastnic. A tak trochu dopomáhá seznámení Tobyho a Kate. Právě ona se zdá být důležitou postavou seriálu, za kterým stojí Dan Fogelman. Začne to pár fakty z Wikipedie, končí docela fajn představením několika dalších postav. Protože to pochopitelně nebude jen o Kate, ale i o jejím dvojčeti Kevinovi a adoptovaném sourozenci Randallovi. Pozorní diváci prostě poznají, že se nejedná o nahodilé postavy a zřejmě hned z úvodu pochopí, že pokoušet přelstít se nás tvůrci budou snažit ještě mnohokrát. Uspořádání dějových linek je nakonec povedené. ()