V rodině Pearsonových to otcové nikdy neměli jednoduché. V osmdesátých letech vyráží Jack s Velkou trojkou poprvé do kina. Malý Kevin se bez povšimnutí vypaří a dostane se domů jen díky Rebečině předvídavosti. Randall vypění, když přijde na utajenou Dejinu návštěvu u Malika, ale Beth zaujme rozumný postoj. Kevin kvůli čtené zkoušce Mannyho zmešká první krůčky své dcery. A Toby, který každý týden pendluje mezi prací a rodinou, rozhodí spánkový režim malého Jacka, a tím rozladí Kate. (Česká televize)

Chudobka

Myslela jsem si, že nemůže být žádný otec lepší než Jack. Tak úžasného otce by si přál mít každý. Ale ani on nebyl vždycky dokonalý. Nejvíc fandím Kevinovi, protože ten mě neustále příjemně překvapuje. Zajímavé bylo i to, co řekl Toby o čtverci a trojúhelníku. A tak si teď říkám, že naše rodina je trojúhelník. Je pevná. ()

vydumnica

Najlepšia epizóda tejto série zatiaľ. Máme tu 4 paralelné príbehy o otcovstve: Jack, Randall, Kevin a Toby. Najviac ma zaujal ten Jackov. Úprimne mi je ľúto Kevina. Randall by mohol byť prísnejší na svoje dievčatá. ()