Pearsonovi po Jackově smrti, kterou si každý z nich vyčítal jako svou chybu, hledali nový domov. Rodina tehdy byla ve své nejtěžší krizi. Randall navštíví chátrající budovu komunitního centra poblíž filadelfského činžáku, který koupil, a začne přemýšlet, jak by pomohl. Rebecca neschvaluje Kateino rozhodnutí pokusit se o umělé oplodnění, čímž vytočí Tobyho. Kevin je nervózní z chystané newyorské premiéry svého filmu „Pahorek 400“, na niž pozval celou rodinu. (Česká televize)

vydumnica

Časová línia po Jackovej smrti ma zaujíma, neviem si ani predstaviť, čím všetkým si musela Rebecca (by the way, to meno sa mi vždy páčilo, aj v slovenčine Rebeka) prejsť!!!! Nečudo ani, že vtedy neriešila, že Kate sa nezdravo stravuje a prejedá sa, určite na to nemala energiu...Už menej ma zaujímala Philadelphia story, vlastne skoro vôbec, tak preto "len" 4*. A čo sa týka Kate a Tobyho, podľa mňa sa príliš urýchlili, veď ešte sú krátko spolu, tak prečo hneď umelé oplodnenie? A náhodou ja si myslím, že z Kevina bude skvelý otec :-) už len nájsť tú pravú, neverím, že to bude Zoe, mal bojovať o Sophie :-). Našich hrdinov z This Is Us som si už natoľko obľúbila, že normálne by som chcela byť ich štvrté "trojča" haha. ()