Tohle jsme my - Série 3

(séria)
USA, (2018–2019), 13 h 1 min (Minutáž: 43–45 min)

Tvorcovia:

Dan Fogelman

Kamera:

Yasu Tanida

Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson, Chris Sullivan, Jon Huertas, Nansi Aluka, Jill Johnson (viac)

vydumnica

Výsledné hodnotenie Season 3 mi vyšlo len na 4*, ale určite je to aspoň 4,5*!!! Najviac ma bavia Rebecca a Jack, nemôžem si pomôcť, chichi, páčil sa mi hneď prvý diel o ich prvom rande a potom ako išli spolu na Road trip. Menej ma už bavil Vietnam a dianie okolo volieb Randalla. Takže o trošičku slabšie ako prvé dve série, ale stále je to môj najobľúbenejší seriál💙. ()

Streeper

Skvělá série! Bavily mě díly o Vietnamu, kde jsme se dozvěděli konečně něco mezi Jackem a Nickem. Pak skvělý díl byl i seznámení Randalla s Beth, to bylo kouzelné. Poslední díl mě ale dostal ze všech nejvíce, už teď se nemůžu dočkat další řady, protože nápad odehrávání příběhu ještě v budoucnosti je dokonalý, alespoň se dozvíme, co se stalo s postavami dál. ()

tranquill

"Já předstírám celej život, jinak to ani neumím..." Životní příběhy téhle komplikované rodiny, opět v nadstandardní režii, stojí za zkoumání. "Já brala věci příliš vážně a on je nebral dost vážně, ale dohromady jsme dosáhli dokonalé rovnováhy..." ()

prezdivaka

Čas běží a na seriálu je to vidět. Postoj společnosti a vlivy jsou patrné. Proto je mnohem více prodchnutý politickou korektností, "rasismem" LGBT a dalším. Děti pronášejí moudra, trochu z toho všeho kape patos a už je znát společenská objednávka a určitá konstrukce příběhu. Chybí lehkost a nápaditost vyprávění, která byla v předchozích sériích. Je to škoda, ale prostě se to někam řítí a tohle je odraz doby. ()

• Na školním plese hraje píseň „More Than Words“ od Extreme a po ní následuje „Don't Let Love Pass Me By“ od Frankie Avalona. (Duoscop)