V roce 1998 se Jack s Rebeccou dívají na finále Super Bowlu sami, neboť dětem je sedmnáct a už mají jiné zájmy. Kevin je s nohou v sádře u Sophie, Randall jde s Allison do kina na Titanic a Kate nahrává jednu ze svých písniček pro Berklee. V současnosti Randall koupí sešlý činžovní dům, v němž bydlel William, a s Kevinovou pomocí se pustí do oprav. Kate se kvůli Tobymu rozhodne adoptovat psa a Kevin se pokusí napravit svůj vztah se Sophie. (Česká televize)

castor

Musím ocenit, že seriál předkládá přetlak postav, které diváka dlouhodobě zajímají, a tak nějak jim fandí, protože to se často nestává. Tady už po celou dobu cítíme, že se blíží TEN den, kterého jsme se obávali. Zabrousíme totiž do finále Super Bowlu léta páně 1998. Děti už mají v sedmnácti jiné plány, než trávit čas s rodiči u televize. Ti si svůj poslední společný večer užijí, aniž by cokoliv tušili. Rodinný kýč, který i Evropan žere i s navijákem, pokračuje. ()

vydumnica

Posledny spolocny vecer...Ked vieme, co sa stane, je to este smutnejsie ako keby sme nic netusili. Posledny Super Bowl pre Jacka...Tento diel bol taky dobry, ze sme si s manzelom hned museli zapnut nasledujuci. ()