Tohle jsme my - Série 2

(séria)
USA, (2017–2018), 12 h 56 min (Minutáž: 42–46 min)

Tvorcovia:

Dan Fogelman

Kamera:

Yasu Tanida

Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson, Chris Sullivan, Alexandra Breckenridge, Jon Huertas (viac)

Hrabovo

Celý seriál hodnotím vysoko, protože je jako ze života: ať děláme co děláme, v nějakém smyslu je to špatně. Nelze uhlídat všechno a dokonce co je pro někoho dobré, jinému v té samé chvíli škodí. A to i když jde o naše milované děti, ach jo! Druhou sérii hodnotím níže pro velkou nevyrovnanost jednotlivých epizod, pokazila to přílišná hollywoodská idealizace koncových epizod. Navíc nemám ráda, když mi někdo polopatisticky cituje obrazem něco z minulosti, na co navazuje. Na konci to bylo neustále. Jen doufám, že to nedorazí 3. řada. ()

vydumnica

Mandy Moore rola matky velmi sekne a podava skvely herecky vykon aj napriek tomu, ze este nie je matkou. Ale akurat som citala, ze teraz caka svoje prve dietatko, tak sa tesim spolu s nou! Paci sa mi, ako sa vsetko krasne prelina a ako puzzle do seba zapada a my sa stale dozvedame viac a viac. Chcela by som vediet, ako sa tie casove linie nakrucali, v akom poradi a tak. This Is Us💕 je JEDINECNY SERIAL a MANDY MOORE je idealna Rebecca.👍Ešte dodatok: Pekné, silné, dojímavé rozhovory, niekedy sa mi chcelo plakať, niekedy som sa smiala a o tom ten seriál vlastne je! Teším sa na ďalšie série a predpokladám, že "nesmrteľný" Jack bude s nami aj naďalej...Celkom by ma aj zaujímalo, ako sa dali dokopy Rebecca a Miguel. Možno je už čas nechať Jacka v minulosti, aj keď bol taký milovaný. Najlepšia epizóda jednoznačne SUPER BOWL SUNDAY. ()

castor

Melodramatické pojetí ve své nejryzejší podobě. Tady nejde o salvy smíchu, ale o milý úsměv na tváři z netriviálního vyprávění, které posbíralo několik prestižních televizních a filmových cen. Jedeme dál. Ve stejné náladě, ve stejném rytmu, se stejným humorem. Tvrdohlavý Randall se rozhodl pro adopci a ze začátku jaksi nerespektoval, co na to nejbližší okolí. Cestu k dvanáctileté dívce si nakonec celá rodina prošlapává velmi pozvolna. Kate to zkouší jako zpěvačka, neúspěšně, poté otěhotní, a bohužel to dopadne stejně. Aspoň ta svatba klapne. Kevin točí válečný biják se Sylvesterem Stallonem. Kdo by to byl řekl? Jenže si při natáčení poraní koleno pochroumané z dob jeho fotbalové slávy, chce uspíšit rehabilitaci a na úlevu od bolesti začne zobat prášky. Zhruba v polovině série nás čeká vždy epizoda o jednom z tria, od prvních krůčků, přes velké sny až po současnou realitu. A všechny tři epizody jsou velmi silné. Stejně jako ta následující, kdy se celá rodina ocitne na terapeutickém sezení. Navíc celou dobu vnímáme, že se blíží TEN den, kterého jsme se obávali, kdy toho kouře bylo při požáru domu prostě zatraceně moc. Silné momenty. Jinak z Tobyho (Chris Sullivan) a Beth (Susan Kelechi Watson) se staly cool vedlejší postavy. ()

Streeper

Druhá série se mi dostala pod kůži hlavně díky tomu, že je to jako ze života. Vidíme tam problémy všech členů rodiny, které se nějakým způsobem dotkli každého diváka. Ať je to alkoholismus, ztráta dítěte, potrat nebo znovu nalezení biologického otce, vždy nás něco z toho chytne za srdce a jen díky tomu je This is us tak oblíbeným seriálem. ()

• Prvá epizóda, v ktorej sa ukazuje budúcnosť postáv (Randallova dcéra), a nie len záblesky minulosti. (nirvana91)