Velká trojka se připravuje na pohřeb a Randall dává jen s obtížemi dohromady pohřební řeč. Všichni vzpomínají na minulost, zvláště na ty „malé věci“, které byly pro Rebeccu tolik důležité. Jako například na jednu sobotu, kdy bylo dětem třináct, neměli žádné povinnosti ani plány, hráli dětské hry a sledovali staré rodinné filmy. Randall je matčinou smrtí otřesený asi nejvíce, ale jeho smutek přehluší Dejina zpráva o tom, že čeká dítě. A ne ledajaké, po samých ženách bude v Randallově rodině vnuk... (Česká televize)

Chudobka

Pěkné rozloučení s krásným seriálem. Pearsonova rodina mi bude chybět. Rodiče, kteří své děti bezvýhradně milovali, podporovali a povzbuzovali. Vychovávat trojčata musí být náročné obzvlášť v době, kdy jsou děti malé. Ale i dospívající , kteří si mnohdy se sebou nevědí rady, měli v této rodině štěstí. Rodiče tu vždy byli pro ně. A když pak odešel tatínek, zůstala jim pevnou oporou maminka až do té doby, kdy se role obrátily a ona potřebovala jejich pomoc a lásku. Všechny děti si našly své pevné místo v životě, i když jejich cesta nebyla vždy přímočará a jednoduchá. To, že držely při sobě, jim dávalo sílu překonávat překážky. ()

ABC1

Jeden z nejlepších seriálů, který jsem za svůj poměrně dlouhý život viděla. Velice promyšlený a poskládaný děj, aby vše do sebe zapadlo...výborné herecké výkony - samozřejmě ne všech, ale většiny - které mnohdy vyvolají přinejmenším zamlžené oči.  Určitě se na to podívejte, mladí, stojí to opravdu za to!!! ()

vydumnica

Pravdou je, že rozlúčková epizóda Us je "len" štvorhviezdičková, ale beriem ju ako bonusovú :-). Už v predchádzajúcej epizóde The Train sme dostali to veľkolepé finále, aké si tento úžasný a jedinečný seriál This Is Us 💕 zaslúžil a toto je už ozaj len ako bonus, takže beriem ho s vďačnosťou a dávam o hviezdičku naviac. This is it, the very last one😔. Good bye rodinka Pearson alebo snáď niekedy ešte (ktovie) do videnia. Ďakujem za tento KLENOT medzi seriálmi, každá jedna chvíľka strávená s This Is Us stála zato😉. ()

Teachman

Tento seriál patří právem mezi jeden z nejlepších, který byl kdy natočený. To, jak lidsky zpracovává jednodušší i těžší témata, je obdivuhodné. Každá epizoda měla určité poselství a zabývala se nějakou částí našich životů. Dostatečně ho ocení pravděpodobně ti z vás, kteří již mají něco odžito. Pro mladší diváky je ale seriál také přínosný, protože spousta věcí, které se v pořadu objevily je teprve čekají. Doporučuji všem. Každý si v seriálu najde to své. ()