Dobré místo - Série 4

(séria)
USA, (2019–2020), 5 h 19 min (Minutáž: 22–54 min)

Tvorcovia:

Michael Schur

Kamera:

David J. Miller

Kristen Bell, Ted Danson, Manny Jacinto, Jameela Jamil, William Jackson Harper, D'Arcy Carden, Maya Rudolph, Marc Evan Jackson, Jason Mantzoukas (viac)

Začíná nový experiment, ve kterém Eleanor a ostatní pomáhají čtyřem lidem najít jejich lepší já. Démoni ze Špatného místa se ho samozřejmě snaží překazit. (Netflix)

dubinak

4. série možná o chlup lepší, než třetí, každopádně pořád lehce zapomenutelná. Nové postavy mi dojem spíše kazily, i když chápu, že to byl způsob, jak vnést do seriálu zase nový koncept. Suma sumárum je ale Good Place pořád velice zajímavý seriál, který zahřeje u srdíčka a naplní prázdné karanténní chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Určitě bych byla ráda, kdybych zase někdy na Netflixu objevila aspoň podobně dobrý seriál. ()

Dejf4

Škoda. Je to již unavené. Bohužel to ztratilo své kouzlo a příběhově se vyčerpalo. Herci se snaží, ale není to již ono. Až moc se tu tvůrci opakují. Konec měl přijít dříve. 5/10 ()

fabecc1222

Čtvrtá řada už bohužel navazuje na to, v čem se začala utápět třetí řada, a to absence nových nápadů. Tvůrci tady tak v podstatě dělají remake první řady, akorát z trochu jiného pohledu, avšak je tu dost scén ,které jsou skoro 1ku1 stejné jako v první řadě, což má být asi jakože vtipné, ale bohužel to moc nefunguje. Nakonec aspoň ten závěr, hozený do dost melancholického tónu, za to stojí, a příběh se pěkně uzavřel. ()

Yoshitsune

Velké finále a musím říct, že se mi to moc nelíbilo, jako ten úkol jaký skupina dostala byl fajn, ale ta nová skupina lidí se mi nelíbila, Chidi verze taky zde neni úplně ta nejlepší a celkově to dost pokulhávalo. Ale předposlední tři epizody, tomu zase dost vraceli tu jiskru a ten náboj, kdy je parta a celý vesmír v ohrožení a oni musí improvizovat a věci se nevyvíjejí úplně dobře, ale furt bych asi dal ty čtyři hvězdičky. No a pak přišla úplně poslední hodinová epizoda a ta......ta tedy byla tou nejlepší epizodou z celého seriálu, úplně perfektní a dokonalá ve všem, té nelze nic vyčíst a taky zvedla to hodnocení. A někdo by mohl říct, že je tam ještě pár otázek, které zůstali nezodpovězené, ale tak je to celé uzavřené, tak se to nedozví nikdo a o tom to je, v tom spočívá i ta myšlenka seriálu, že nikdy nevíš co se stane, co bude dál, ale musíš to prostě risknout. A i když bych měl k nějakým epizodám výhrady, kdy se děj trochu zpomaluje anebo zrychluje, nebo že některé postavy mohou i působit otravně a pár dalších věcí, tak i tak se to těch pět hvězdiček zaslouží, protože i když to neni perfektní, tak je to svým způsobem perfektní. PS: To malé pomkrnutí v podobě hlásku, který vám vzadu v hlavě vám pomáhá v životě, bylo opravdu geniální. ()

• Michael (Ted Danson) během soudu zmiňuje postavy ze seriálu Přátelé (od r. 1994), včetně Phoebe, kterou hraje Lisa Kudrow. Herečka se v seriálu objeví o čtyři epizody později nikoli jako Phoebe, ale jako Hypatia z Alexandrie. (lil7minmin)