Exorcista - Season 1 (2016) (séria)

Kapitola ôsma: Trpitelia (S01E08)

(epizóda)
  • Česko Kapitola osmá: Trpitelé (viac)

V prítomnosti Caseinej matky sa otcovia Keane a Ortega znova púšťajú do exorcizmu. Je to posledná šanca vyhnať stále silnejúceho démona z tela Casey a zachrániť jej život. Otec Bennett pokračuje vo vyšetrovaní plánovaného útoku na pápeža. Pri pátraní narazí na šokujúci objav a nález mŕtvych tiel nahlási polícii. (TV JOJ)

MickeyStuma

Finální díl pojednává samotné vymítání, které však zklame. Chybí tomu patřičná dramatičnost a šokující momenty. Škoda. Očekávání se nenaplnilo. Vedlejší motivy už jenom slouží jako doplněk. Jedna kapitola dějství je tedy u konce. A nebo ne? Uvidíme. Zlo přeci číhá vždy a všude. ()

ScarPoul

Absolútne famózne. Netvrdím že sú zvraty prevratné, ale aj napriek tomu sa mi to páči. Konšpirácie siahajúce do najvyšších miest( kde to tak nie je) hŕstka stroskotancov a čo je najlepšie všetko sa to riadne zamotáva. Som nadšený. ()

tron

Spoilery. Bol som rozhodnutý dať len 60%. Ale potom to prišlo. Záver. Drastický twist a s ním súvisiaci neslávny koniec Reganinej kedysi slávnej matky. Uff. Drsné. Ďalšie diely hádam už radšej ani nechcem vidieť. ()