Exorcista - Season 1 (2016) (séria)

Kapitola tretia: Vpustite ich! (S01E03)

(epizóda)
  • Česko Kapitola třetí: Vpusťte je! (viac)

Boj otca Ortegu a otca Marcusa so zlom pokračuje, stále však nedostali povolenie k exorcizmu. V okolí pritom umierajú ďalší a ďalší ľudia. (TV JOJ)

MickeyStuma

Osud Casey Rance je naplněn. Ovládnutí ďáblem pomalu nabírá na intenzitě. Závěrečná scéna z metra už je jen vrcholem celého dějství. Celkově však příběh tímto dílem podivně skomírá. Těžko říci čím to je, ale nezáživnost dějství jakoby zesilovalo s oním zvyšujícím dramatem. Zkrátka to začíná krapet odrazovat a to je zlé. Velice zlé. ()

ScarPoul

Páči sa mi fakt, že sa tam objavuje viacej démonov. Takto nejako mal vyzerať seriálový Lucifer. Nemá to ešte takú tú bezútešnú atmosféru. Ešte nie, ale veľmi dobre si to pohráva so zobrazením neistoty, ktorá sa objavuje u postáv. Ústredné duo kňazov je perfektné. Hlavne Ben Daniels. ()

tron

Noooo... začína sa to príjemne zamotávať a vyhrocovať, herci si pomaly ale isto začínajú siahať na svoje dno a postavy dvojnásobne. Atmosféra je skutočne temná a dospelá, žiadne trápne ľakačky, ani tínedžerské strihy. Tento seriál je skutočne len pre dospelého hororového fanúšika - a ten si ho patrične vychutná. Ešte tomu nedám 80%, ale mám dojem, že ak to takto pôjde ďalej, s pribúdajúcimi dielmi budem musieť nekompromisne začať zvyšovať hodnotenia. ()

TesterX

Překvapuje mne, jak v seriálové tvorbě jsou lidé s hodnocením dost štědří. Může mi někdo vysvětlit, za co si tento díl zaslouží 75%? Za poslední tři minuty? Protože to předtím je vyplněno náboženskými kydy s brečícími knězi a dalšími démony, kteří jsou fakt k smíchu. Výjimkou jsou pouze scény s hlavní "hrdinkou." ()