Los Angeles zahaľuje vianočná atmosféra. Tá je narušená mŕtvou ženou vyhodenou z penthousového apartmánu. Apartmán vlastní firma, ktorá je súčasťou kartelu. Meno jedného z majiteľov je Riggsovi známe už z Texasu. Eduardo Flores je známy svojimi aktivitami spojenými s drogami. Počas vyšetrovania sa ukáže, že by mohol byť zapletený aj do smrti Riggsovej manželky Mirandy. Kým Roger rieši klasické "problémy" Vianoc, Martin prežíva jedno z najstresovejších období roka, prvýkrát bez svojej ženy a dieťaťa. (TV Markíza)

Lacike

Tentokrat sa pozrieme do Riggsove minulosti a prave tieto sceny ma najviac nudili. Hlavny pripad je tiez priemerny a akcie bolo strasne malo. Aspon ze to zakazdym zachranuje humor a sympaticke hlavne duo, ktore som si uz zamiloval. 5/10. ()

BROKEN_

Posledních 10 minut je BOMBA! Nejlepší část ze seriálu, zatím. Scéna kdy si Roge bere žlutý ferrari byla TOP, hudba super. Měl jsem husinu, a ta atmosféra v závěru perfektní..Poslední scéna hrála výborně na city, boží! Jinak díl jako takový není úplně nejlepší, ale rozhodně není nejhorší. Ten zoom byla nejvíc scéna kde jsem se zasmál, to bylo zkrátka tak trapný, že bych se za to styděl. :) ()