Když se jí rozpadne manželství, hledá Margaret útěchu jinde. Je ale psychicky na dně a nemá podporu rodiny, a tak jí opravdové štěstí uniká. (Netflix)

Necrotongue

Princezna Margaret opět po čase ukázala, že je pro děj podstatnou postavou, více jak polovina závěrečné epizody šla vyloženě za ní. Kromě jejího tropického dobrodružství došlo ale i na podstatné státnické záležitosti, takže za mě bylo finále třetí sezóny povedené. ()

ALIENka_

Tak tomu říkám konec! Jako na kolotoči, to vám řeknu. Jednou jste dole, jednou nahoře. Už jsem si říkala, že je Margaret konečně šťastná, její manžel si našel ženskou, ona si našla chlapa (Co si budem, nemá právo bejt naštvanej, když ji v jednom kuse podvádí a ona to udělala jednou. Klasickej scénář - dokud to dělají oni, je to v pořádku, jak jim to druhej vrátí, tak je to najednou na rozvod.). A pak to přišlo. Jako vždy sračky spadly do větráku a novinář všechno viděl. A rozhovor královny a Margaret na konci mě skoro dohnal k slzám. Taky koukám, že bejt premiérem Anglie se moc nevyplácí, všechny chytne nějaká nemoc, ten Londýn je snad prokletý místo. Hodnocení: konec třetí etapy je za náma, jde se na další!/10 ()

Kaka

Velmi dobře vyobrazený toxický vztah Margaret a jejího manžela. Psychologicky promyšlené a skvěle zahrané hlavními představiteli. Sice Bonham Carter nemá subtilnost a výrazovou výbavu Kirby, pořád ale hraje obstarožní lady velmi důstojně. ()