Princezna z Walesu musí řešit dopady svých prohlášení. Královna požádá premiéra o pomoc s delikátní rodinnou záležitostí. (Netflix)

ALIENka_

Nepochopím, jak se tvůrcům povedlo udělat z nejslavnějšího rozvodu v moderních dějinách takovou nudu. Nemusí to dramatizovat jako v nekonečný telenovele, ale nějaká šťáva by neuškodila. Místo toho, aby celej díl věnovali Charlesovi, Dianě a reakci veřejnosti, to nejzajímavější upozadí a polovinu věnují náhodným párům, který se rozhodly rozvést. Což neudělali poprvé, ale vždycky to mělo nějakou spojistost s královskou rodinou. A když konečně dojde k rozvodu, ani neukážou, jak se to odehrálo. Proč neukázali soudní proces ani reakci lidí? Jediný, co jsme dostali, byl rozhovor Charlese s Dianou, kterej byl výbornej a ukázal, že pro sebe fakt nejsou stvořený, ale před tím není žádný vyvrcholení, který by mu dalo větší váhu. Hodnocení: kde udělali soudruzi z Anglie chybu?/10 ()

Skrivan

Charles s Dianou se rozvádějí a Koruna opět ukazuje, že dokáže bravurně vyprávět příběhy velké i komorní. Naprosto perfektně jsou zde zobrazeny pocity všech zúčastněných postav, tedy nejen Charlese a Diany, ale i královny, premiéra a Camilly. ()

fafejt001

Tak  špatné  to  nebylo  ,  jen  mi  tam  nějak  vadilo ,  že  tam  byly  i  ty  další  rozvody . Možná ,  asi  jako  kontrast  k  tomu  rozvodu  č.31 . Ten  rozhovor  Diany  s  Charlesem  takové  překvapení  ,  tedy  tak  do  poloviny , asi  do  vaječiny ,  než  zase  a  opět  chytil  princ  nerva . Chudák  Diana .  Neměla  to  vůbec  v  té  rodině  jednoduché . Tak  dám  * * * a půůůl * . ()

quokam

Po trech dilech, ve kterych serial opet zapadl do nezajimave sedi prumernosti, se vynoril tento zcela excelentni dramaticjy kus. Genialni tah tvurcu spociva v dani rozvodu Velsanu do rady dalsich pribehu rozbiteho manzelstvi, kde soudce je v podstate delnik u pasu, ktery rika furt to same, at uz se jedna o pana nebo kmana. Taktez zajimavy pokus o jakousi rekonstrukci "pitvy" rozbiteho manzelstvi, ktery zacal dobre, ale ktery pak rozbil Charlesuv egoismus. 9/10 ()