Čtyřicátník Samir, vysoký, štíhlý jeřábník z pařížského předměstí Montreuil, se až po uši zamiluje do Agathe. Zjistí, že pracuje jako instruktorka plavání v místním bazénu, a protože nemá lepší plán, rozhodne se k ní zapsat jako student... přestože umí plavat skvěle. Jeho lež je ale po třech hodinách odhalena a Agathe nenávidí lháře. Pravda vypluje napovrch. Agathe zuří. Konec? Ne tak docela! Agathe jede na pracovní cestu na Island, takže ji teď od Samira dělí celý oceán. Nepočítala však s jeho láskou a tvrdohlavostí. (HBO Europe)

montel

Samir (Samir Guesmi) se na první pohled zamiluje do Agathy (Florence Loiret Caille), která pracuje jako instruktorka plavání v městském bazénu. Předstírá, že je neplavec a po několika lekcích se skutečně s Agathou sblíží. Když ale Samir zachrání z bazénu topící se ženu, Agatha o něj přestane mít zájem a odletí na pracovní cestu na Island. Poblázněný Samir se vydá za ní, aby jí přesvědčil o své lásce...Zpočátku zajímavé, postupem času kdy se děj přesune na Island začne nuda,nuda,nuda. Nesympatičtí herci, hlavní hrdina hrající si na trotla a děj jako ze špatné telenovely. Ani ten Island tady nevypadá hezky. 30% ()

Malarkey

Jak si tady čtu ty komentáře, tak se musím přiznat, že mě spíš začala bavit až druhá půlka filmu, která se odehrávala na Islandu. Záběry byly krásné, příjemně to ubíhalo...jen ta hlavní romantická dvojka byla na přesdržku. On byl jak po lobotomii mozku a ona se chovala, jak kdyby si nedokázala spočítat jedna plus jedna. Hrozný. Legrace ale místy byla a dokonce Vám můžu zaručit, že na jednom filmovém záběru nepotkáte více nahatejch Islanďanek, jak v tomto filmu. Jestli je to dobře nebo špatně, to budete muset posoudit sami, až si tenhle film pustíte. Oddechovka to ale byla příjemná. ()

Marze

V žánru romantické komedie průměr a jen recyklace toho co už mnohokrát bylo. Zápletka jen postupné zbližování obou hlavních postav. On musí být samozřejmě trochu nepraktický nešika, ale nadsamec. Na Islandu vyprávění trochu ožije. Velkorysý počet nahých žen. ()

Hpatrik

První třetina v bazénu byla moc fajn, a kdyby se to tam odehrávalo celý film, vůbec bych se nezlobil. Dát tam trošku zajímavější postavy, okořenit to nějakou lehce dramatickou zápletkou a ukončit smysluplným romantickým vyvrcholením... Celá část na Islandu byla malinko bizarní, a na konec jsem úplně nepobral, jestli to předstíral nebo ne. ()