The Grand Tour - Season 1 (2016) (séria)

Berks To The Future (S01E09)

(epizóda)
  • USA Berks To The Future
Komédia / Talk-show / Športový
Veľká Británia / USA, 2017, 1 h 2 min

Mobilní stan Grand Tour dorazil do Stuttgartu, domova automobilek Porsche a Mercedes-Benz. V tomto díle prověří James May nový supersport Honda NSX s nejmodernější hybridní technologií a Richard Hammond se připraví na konec světa zkonstruováním postapokalyptického vozu, který mu má pomoci přežít invazi mimozemšťanů, atomovou válku a zombie apokalypsu. Jeremy Clarkson se mezitím pokusí sestrojit nový druh elegantního SUV. (HellFire)

Frajer42

Velmi by mě zajímal rozpočet tohoto dílu a jestli tak náhodou nebyl vůbec nejvyšší v historii. Kromě aut se aktéři dostali i ke dvěma tankům a bitevnímu křižníku. Prezentace Německa byla fajn. Divák se dozvěděl, že tam mají extrémně hnusné víno, kde taky budovat vinice na rovinně. Německo ovšem není zelené pouze dle geografické mapy, nýbrž i dle smýšlení úžasné strany zelených. V tomto rytmu se pokusila svatá trojice vyrobit čistý zdroj elektrické energie. Nejvíce mě pobavil Hammondův pejsek s vozíkem, na kterém si nabíjel telefon. Velice vtipná byla i aukce, kde se pokoušeli prodat vlastnoručně vyrobené SUV. Nechyběla ani troška fotbalu. Díl se bohužel neobešel od otravného testovacího tlusťocha, který je snad jedinou slabou stránkou pořadu. Jeho účast mi mírně vykompenzovalo, že nechyběla dokonce ani troška fotbalu a aktéři zavítali právě na trénink Chelsea. Slabších 5 * z toho tedy vyrobím. ()

LachtanShows

Po letech návrat k jedinému motoristickému pořadu, co mě kdy bavil sledovat. Tuhle trojku je prostě radost poslouchat i hodinu v kuse. Sice mi tolik nebavila Hammondova příprava na zombie apokalypsu, začátek s Hondou je ale úchvatný. ()