mira.l odpad!

No ty vole... shalom!!!! Co měla tahle hovadina znamenat?? To měla být židovská agitka nebo protižidovská manifestace? Shalom!! Nějak jsem smysl těch několika jakýchsi spolu naprosto nesouvidejících skečů nepochopil. Přišlo mi divné, že to nemá žádný popis, anotaci, o čem to je. Teď už to chápu, nic takového to mít nemůže, protože to o ničem není. Byla to blbost od samého začátku, ale když tam ostří hoši od Mosadu vyrazili proti proudu času "eliminovat" Ježíše, tak jsem to definitivně odepsal. Jediným světlým okamžikem tak zůstává pár minut, po které se tam na pozadí sídliště snad ještě hnusnějšího než ty naše paneláky objevila Charlotte Gainsbourg, ale ani ta nezachránila pro tenhle multikulti výblitek lepší hodnocení, takže pro tentokrát promine. ()

viax

Zajímavý film s docela běžnou konspirací. Ještě by mě zajímal pohled na zemi 6 let poté. Jsem přesvědčená, že párečky a slaninka by nakonec zvítězily nad myšlenkou "budeme si pomáhat". ()

Ketri

Pokud trpíte pocitem, že Židé jsou všude, váš pocit bude tímto filmem vyhodnocen jako správný. Jako bonus pak získáte informaci (o které jste ale také jistě dlouze přemýšleli), že za vším stojí a leží Mossad. ()

Fingon

(Netflix Austria, francouzska verze s aj titulky pod nazvem They are everywhere) 70%. Yvan Attal opet naklada. Na rozdil od Ma zena je herecka nestoji tahle komedie jen na jedne pametihodne scene. Necekejte zadne zachvaty smichu, na druhe strane jsem se vesele tlemil skoro celou dobu (tedy vyjma toho momentu, kdy si alzheimerem trpici pacient vzpomnel na detstvi). Jednotlive pribehy mivaji, jak uz to byva, ruznou uroven. Popravde se mi vic libily ty absurdnejsi pribehy, ale nenudil jsem se ani u jednoho. ()

Lacike

Epizódna komédia ktorá z rôznych strán rozoberá tématiku židov. Z nejakých šiestich epizódiek ma bavili len dve. A aj to len kvôli mojim obľúbencom. V jednej hrá Benoît Poelvoorde lídra antisemitistickej strany, ktorý zistí, že je žid. V druhej hrá Dany Boon neúspešného chudobného žida, ktorého jeho ex-manželka neustále buzeruje za to, že je neschopný zarobiť poriadne prachy až sa to vtipne vyvrcholí. Ostatné epizódky ma vôbec nebavili. Kto nemá rád židov, tak nech na to vôbec nepozerá a kto ich má rád, tak sa tiež nejak často nezasmeje. 5/10. ()