Kuroko no basket: Tip-off

• Japonsko 黒子のバスケ Tip-off (viac)

Toto jednodílné OVA by mohlo být jakýmsi prequelem. Zavádí nás totiž do doby, kdy se tým „zázračné generace" teprve formoval. Mladičký Kise si díky svému vzhledu nejprve přivydělával jakožto model, ale když nastoupil do školního basketbalového klubu, rozhodl se s tím definitivně skončit. Díky jeho schopnostem a fyzickým předpokladům pak netrvalo dlouho a byl přeřazen ze začátečníků do první skupiny, kde byli pouze hráči s největším potenciálem. Když mu však byl představen jeho tutor Kuroko, začal být poněkud skeptický. Co by ho mohl naučit kluk o několik hlav menší, s chatrnou tělesnou konstrukcí, jehož přítomnost je takřka nepostřehnutelná? (EMIA)

loveless

Speciál (prequel) k první sérii anime Kuroko no Basket, ve kterém se seznamujeme se Zázračnou generací na nižší střední škole Teikou. Kise začal s basketbalem a je přeřazen do prvního družstva, kde jsou ti nejlepší. Protože ale nehraje dlouho, dostane mentora - Kuroka, malého nenápadného chlapce, který při trénincích ani nedokáže trefit koš - proč je tedy v základní sestavě tak silného týmu? Všechny ty "zázračné" hochy mám ráda, takže se mi dívalo velmi příjemně. ()