Dvě bonusové epizody k anime Noragami Argato (2015) přinášejí další zábavné momenty ze života bohů a jejich nástrojů. V první epizodě se Hiyori vydá spolu se svými rodiči do hor, kde chtějí strávit svoji společnou dovolenou lyžováním a odpočinkem. Jenže dřív, než si stačí dívka povzdychnout, že by možná nebyl úplně špatný nápad, kdyby tam byl i Yato a Yukine, oba dva se před ní zjeví, což s sebou samozřejmě přinese spoustu křiku a zábavy. Jenže s čím nikdo tak docela nepočítal je fakt, že se Yata někdo neustále pokouší zabít. V druhém příběhu se pak dostáváme k našim hrdinům v okamžiku, kdy Yato obdrží za svoji práci trochu větší obnos peněz a nenapadne ho nic jiného, než je okamžitě rozfofrovat. Proto pozve Hiyori, aby si spolu s ním a Yukinem pořádně vyrazila z kopýtka. Problém ale je, že ho nenapadne nic lepšího, než je vzít přesně do toho zábavního parku, kde byl Hiyori uloupen její první polibek, z čehož se stále ještě nevzpamatovala. (EMIA)

loveless

Dvě výletní epizody patřící jako speciál k Noragami Aragoto jsou odpočinkové a značně veselé. Bavila jsem se parádně, škoda, že jich není víc. ()